شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 20:09 منتشر شده در مورخ: 1399/11/01 شناسه خبر: 1700028
رئیس کل دادگستری استان مرکزی:

دادستان و سازمان بازرسی با جدیت به موضوع ترک فعل مدیران ورود کنند/رفع تصرف ۱۳ هکتار از اراضی ملی استان

دادستان و سازمان بازرسی با جدیت به موضوع ترک فعل مدیران ورود کنند/رفع تصرف ۱۳ هکتار از اراضی ملی استان
موسوی بیان کرد: هیچ گونه رفتار ترک فعل از مدیران قابل قبول نیست و اگر گزارشات کوتاهی فرد و یا مدیری اثبات شود قطعا برخورد جدی خواهیم کرد که در این راستا باید دادستان و سازمان بازرسی با جدیت ورود کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ حجت الاسلام موسوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی عصر امروز در شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان گفت: در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی بیش از هر زمانی نیازمند امید آفرینی و برقراری شور و نشاط در جامعه هستیم که نقش مدیران و مسئولین در این خصوص بسیار برجسته است.

موسوی اظهار کرد: امروز در شرایطی هستیم که دشمنان قسم خورده انقلاب حجم عظیمی از آلودگی ها و شبهات را علیه نظام اسلامی هم در فضای حقیقی و هم در فضای مجازی به کار گرفته اند و لذا باید نسبت به شرایط هوشیار باشیم و آگاهانه رفتار کنیم.

وی ادامه داد: خوشرویی و گره گشایی از مشکلات باید اولویت مهم همه مدیران و دستگاه ها باشد و به گونه ای رفتار شود که مردم کارگزاران و مدیران نظام را خادم خود بدانند و همه باید در میدان خدمت رسانی حاضر باشند و از یکدیگر سبقت بگیرند.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی بیان کرد: سال آینده اتفاقات بزرگی را در کشور شاهد هستیم که برگزاری باشکوه ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی همراه با نشاط و امید آفرینی می تواند زمینه ای بسیار موثر باشد.

موسوی افزود: کلیه مدیران و دستگاه های مربوطه باید با جدیت به ساماندهی کاداستر اهتمام ویژه ای داشته باشند و امروز خوشبختانه موفقیت های بسیار خوبی در این موضوع شاهد هستیم که اگر مشارکت و هم افزایی همه رقم بخورد قطعا اتفاقات بسیار خوبی را شاهد خواهیم بود.

وی ادامه داد: در جلسات رفع تصرف اراضی نیازمند این هستیم به شکل منطقه ای برای رفع مشکلات ورود پیدا کنیم و به طور مثال امروز که مشکلاتی را در خصوص منطقه خانه میران اراک شاهد هستیم این مسئله باید در جلسه ای تخصصی با حضور کلیه مسئولین مربوطه بررسی شود و به طور عملیاتی ورود کنیم.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی با اشاره به اینکه سیاست قوه قضائیه برخورد با آلونک ها نیست بلکه سیاست امروز قوه قضائیه برخورد جدی با پدیده زمین خواری و تصرف اراضی است بیان کرد: باید به طور جدی پیگیری شویم و اگر به خوبی محقق شود دیگر شاهد ساخت آلونک های غیرمجاز نخواهیم بود و این نیازمند بررسی ها و مشارکت های همه بعدی است.

وی اظهار کرد: در مسئله زمین خواری و تصرف اراضی به هیچ عنوان قصد این را نداریم برای مسئول و یا مدیری تشکیل پرونده دهیم اما در راستای اجرای درست و کامل قانون هیچ گونه کوتاهی نخواهیم کرد.

موسوی بیان کرد: هیچ گونه رفتار ترک فعل از مدیران قابل قبول نیست و اگر گزارشات کوتاهی فرد و یا مدیری اثبات شود قطعا برخورد جدی خواهیم کرد که در این راستا باید دادستان و سازمان بازرسی با جدیت ورود کنند.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: در مسئله زمین خواری به هیچ عنوان نباید افراد را هزینه نظام اسلامی کنیم و برخورد با تصرف گران و زمین خواران با جدیت انجام خواهد شد البته برخوردها کاملا علمی و تخصصی و طبق گزارشات دقیق خواهند بود.

موسوی یادآور شد: برای برخورد با معضل زمین خواری نیازمند وحدت رویه و ایجاد هم افزایی هستیم و اقدامی که در استان برای رفع تصرف ۱۳ هکتار بود کاملا قابل تقدیر است و اینگونه اقدامات نتیجه اقدام مشارکتی است که باید ادامه دار باشد.

وی خاطرنشان کرد: ظرفیت ها و توانمندی های بسیار خوبی امروز برای برخورد جدی با پدیده زمین خواری وجود دارد که اگر به درستی پای کار بیایند قطعا شاهد اتفاقات بسیار خوبی خواهیم بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1700028
ارسال نظر
نظرات