شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:20 منتشر شده در مورخ: 1399/11/02 شناسه خبر: 1700143
معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان خبرداد

نصب المان‌‌های کنگره ۳۵۳۵ شهید در سه شهر استان زنجان

نصب المان‌‌های کنگره ۳۵۳۵ شهید در سه شهر استان زنجان
سید شمس‌الدین موسوی، معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: المان‌‌های کنگره ۳۵۳۵ شهید زنجان در سه شهر زنجان، نیک پی و ارمغانخانه نصب می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید شمس‌الدین موسوی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  موج رسا; اظهار داشت: تولید آثار و محتوای کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان ادامه دارد و نگاتیوهای دوران دفاع مقدس با همکاری انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس در حال اسکن برای چاپ کتاب عکس شهدا و رزمندگان استان زنجان است.

 
وی با بیان اینکه سه کمیته کنگره شهدای استان زنجان فعالیت‌های خود را در مرحله عملیاتی دنبال می‌کنند، ادامه داد: کمیته یادمان‌‌ها و گنجینه‌ها در شهرهای زنجان، نیک‌پی و ارمغانخانه المان‌هایی را برای یاد بود شهدا، غواصان دریا دل و رزمندگان زنجانی برای نصب در میادین اصلی و مکان‌‌هایی که امکان ساخت یادمان وجود دارد، آماده‌‌سازی می‌کند.
 
این مسئول با اشاره به رونمایی از سه کتاب دفاع مقدس در زنجان، افزود: ۵ کتاب نیز همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در استان رونمایی می‌شود.
 
معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان از آماده سازی تاریخ شفاهی رزمندگان و ایثارگران استان زنجان خبرداد و گفت: کمیته علمی اقدامات ستادی انجام و در مرحله فراخوان برای فعالیت‌ها است.
 
موسوی با اشاره به ساخت مستند بمباران زنجان و مدرسه بینش توسط حوزه هنری، اظهار کرد: نواقصات این مستند حل شده و در دهه استانی دفاع مقدس استان زنجان رونمایی می‌‌شود.
 
وی بیان داشت: مستند خلبان جانباز واعظی آماده‌سازی شده و مستند شهید ابراهیم اصغری و مستند ماردان شهدا نیز در دست اقدام است.
 
این مسئول از پیشتازی کمیته‌های یادمان و گنجیه‌ها، علمی و آفرینش‌‌های هنری در اجرای برنامه‌‌های کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان خبرداد و افزود: کمیته‌‌های بسبج هنرمندان ورزش و جوانان نیز پیشتاز هستند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1700143
ارسال نظر
نظرات