شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 11:53 منتشر شده در مورخ: 1399/11/02 شناسه خبر: 1700147
معاون اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان:

۱۲۰ خبرنگار زنجانی فرم طرح اقدام ملی مسکن را تکمیل کردند

۱۲۰ خبرنگار زنجانی فرم طرح اقدام ملی مسکن را تکمیل کردند
سعید شاهین‌فر، معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: با توجه به زمان در نظر گرفته شده برای تکمیل فرم طرح اقدام ملی مسکن برای خبرنگاران، ۱۲۰ خبرنگار زنجانی این فرم را تکمیل کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید شاهین‌فر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  موج رسا; اظهار داشت: جلسه‌ای در خصوص اختصاص مسکن خبرنگاران با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و ایشان هم پیگیر موضوع مسکن خبرنگاران هستند.

 
وی با بیان اینکه ۱۲۰ خبرنگار زنجانی فرم اولیه را تکمیل کرده‌اند، افزود: فرم‌ها به تهران ارسال و پالایش‌های لازم انجام می‌شود.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: با مشخص شدن تعداد واقعی متقاضیان بحث زمین مسکن خبرنگاران نیز پیگیری می‌شود.
 
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان در پاسخ به سئوالی در خصوص ثبت‌نامی‌های جدید مسکن ملی، اظهار داشت: در طرح اقدام ملی مسکن ۳ هزار نفر بلاتکلیف بودند که باید این افراد تعیین تکلیف شده و سپس ثبت‌نام جدیدی اعلام شود.
 
شاهین‌فر با بیان اینکه برخی افراد در طرح اقدام ملی مسکن یا تشکیل پرونده نداده و یا مبالغ اعلام شده را واریز نکرده‌اند، افزود: این افراد به زودی تعیین تکلیف می‌شوند.
 
وی با اشاره به اینکه از تعداد ۳ هزار بلاتکلیفی طرح اقدام ملی مسکن، ۲ هزار نفر مربوط به زنجان است، یادآور شد: یک هزار نفر نیز در شهرستان‌های زیر ۱۰۰ هزار نفر هنوز تکلیف خود را در طرح اقدام ملی مسکن را مشخص نکرده‌اند.
 
این مسئول ادامه داد: با تعیین تکلیف ثبت‌نامی‌های دوره‌‌های گذشته، جمعیت آماری مشخص شده و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام می‌شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1700147
ارسال نظر
نظرات