شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:50 منتشر شده در مورخ: 1399/11/02 شناسه خبر: 1700169
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد خبر داد

تهیه تبلت برای بیش از ۶۰۰ دانش‌آموز نیازمند استان یزد

تهیه تبلت برای بیش از ۶۰۰ دانش‌آموز نیازمند استان یزد
شجاعان گفت: با کمک‌هایی که از سوی خیرین استان یزد صورت گرفت و تامین ۵۰ درصد هزینه، تاکنون در مجموع بیش از ۶۰۰ تبلت برای دانش آموزان نیازمند استان تهیه شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد شجاعان در گفتگو با خبرنگار یزدرسا؛ در خصوص تهیه ابزار هوشمند آموزشی و حمایت از دانش آموزان بی بضاعت در دوران شیوع کرونا گفت: تاکنون دو مرحله طرح تهیه تبلت برای دانش آموزان بی بضاعت در استان یزد اجرایی شده است که طی آن در مجموع ۴۲۱ تبلت تهیه و بین دانش‌آموزان نیازمند استان توزیع شده است.

 
وی ادامه داد: در ادامه اجرای این طرح ۱۹۰ تبلت دیگر نیز تا پایان بهمن ماه سال جاری از طریق مرکز به استان یزد ارسال می‌شود و توزیع آن تا پایان همین ماه در بین دانش آموزان نیازمند ادامه می‌یابد.
 
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد عنوان کرد: در این طرح ۵۰ درصد از هزینه خرید تبلت را خیرین تقبل می‌کنند و مابقی آن از طرف کمیته امداد خمینی(ره) تامین می‌شود و با کمک‌هایی که از سوی خیرین استان صورت گرفت تاکنون در مجموع بیش از ۶۰۰ تبلت برای دانش آموزان نیازمند و بی بضاعت استان تهیه شده است.
 
شجاعان با بیان اینکه اجرای این طرح با کمک خیرین برای تامین ۵۰ درصدی هزینه تبلت در استان یزد ادامه دارد، گفت: دانش آموزان نیازمند تبلت و وسایل هوشمند در استان اولویت بندی شده‌اند و اولویت اول برای دریافت این تبلت، دانش آموزان پشت کنکوری با معدل بالای ۱۷ و فاقد هر گونه ابزار آموزشی و هوشمند که عضو شامانه شاد هم نیستند، می‌باشند.
 
وی ادامه داد: خانواده‌های دارای سه دانش آموز یا بیشتر که فاقد هر گونه وسایل هوشمند باشند و عضو سامانه شاد نیز نباشند اولویت دوم این طرح و خانواده‌های دارای زیر سه نفر دانش آموز و فاقد هر گونه ابزار آموزشی اعم از تبلت و موبایل نیز اولیت سوم این طرح هستند.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1700169
ارسال نظر
نظرات