شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:19 منتشر شده در مورخ: 1399/11/03 شناسه خبر: 1700403
در خطبه‌های نماز جمعه یزد عنوان شد؛‌

بایدن معمار تحریم‌های ضدایرانی/ امروز نظام اسلامی در اوج عزت و اقتدار است

بایدن معمار تحریم‌های ضدایرانی/ امروز نظام اسلامی در اوج عزت و اقتدار است
روشنگری در مورد ماهیت استکباری روئسای جمهور آمریکا، اقتدار نظام اسلامی در آستانه سالروز پیروزی انقلاب و همچنین دعوت به رعایت شیوه نامه های بهداشتی از جمله مهمترین محور بیانات ائمه جمعه استان یزد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا؛ آیت‌الله محمدرضا ناصری نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه یزد با اشاره به انتخابات آمریکا گفت: هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا وجود ندارد. آنها فقط به دنبال اهداف شوم خود و حفظ منافع رژیم صهیونیستی و حامیان خود در دنیا و منطقه هستند باید روز به روز بر قدرت و آمادگی دفاعی و نظامی خود بیفزاییم.

وی ادامه داد: باید برای مقابله با توطئه‌های فرهنگی و نظامی و در عرصه اقتصادی ، تحریم‌ها و تهدیدها نیز قوی بود اگر در برابر دشمنان از خود کُرنش نشان دهیم آنها اهداف شوم خود را در منطقه و علیه کشور ما انجام می دهند.

آیت الله ناصری تاکید کرد: وظیفه مردم و مسوولان است که گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشند و وظایف خود را در قوی‌ شدن کشور در بخش‌های مختلف علمی و فرهنگی انجام دهند.

 

انقلاب اقتدار جهانی خود را با پرده برداری از چهره کریه آمریکا نشان داد

حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه گفت: دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی و سالروز پیروزی از منظر امامین انقلاب موعد قیام ، ایثار ،حرکت و تغییر است که می‌تواند نهضتی را رهبری نماید.

حسینی تاکید کرد: گفتمان انقلاب اسلامی  موضوعی است که در این ماه باید مورد مداقّه قرار گیرد ،  بر اساس گفتمان انقلاب است که پی می بریم انقلاب اسلامی و نهضت اسلامی عنوانی کلید واژه شد که شکل دهنده خیزش عمومی در برابر رژیم ستم‌شاهی پهلوی گردد و نتیجه این قیام مردمی  پیروزی در ۲۲ بهمن و در ادامه حاکمیت جمهوری اسلامی و در پرتو آن رواج یافتن مردم‌سالاری دینی شد.

وی تاکید کرد: انقلاب ما اقتدار جهانی خود را با پرده برداری از چهره کریه شیطان بزرگ آمریکا به عنوان سردمدار استکبار جهانی نشان داد و تقابل اسلام آمریکائی با اسلام ناب محمّدی(ص) را بر جهانیان ترسیم کرد و سرانجام نشان داد که مولود اسلام آمریکائی – تروریسم تکفیری است که خاستگاهش اندیشه و حاکمیت وهابیون سعودی می باشد.

 

 امروز نظام اسلامی در اوج عزت و اقتدار است

حجت الاسلام رضا سعادت فر، امام جمعه بافق در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بافق، گفت: عده‌ای هنوز از مذاکره به عنوان بازگشت سرمایه حرف می‌زنند در حالی که اگر مقاومت نیرو‌های انقلابی در موقعیت‌های مختلف نبود دشمن پیروز شده بود، اما با مقاومت ملت و شهادت طلبی به عقب رانده شد.

وی افزود: عده‌ای برای دشمن لبخند زدند و عکس یادگاری گرفتند و عوام فریبی کردند.

امام جمعه بافق تصریح کرد: به برکت ولایت فقیه و بصیرت نیرو‌های انقلابی و دانشمندان متعهد، امروز نظام در اوج عزت و اقتدار منطقه قرار گرفته است و در همه عرصه‌ها به ویژه علمی و پزشکی و ساخت واکسن افتخارات زیادی کسب کرده است.

 

بایدن معمار تحریم های ضد ایرانی

الاسلام حسین حاتمی بهابادی امام جمعه موقت بهاباد درخطبه های این هفته نماز جمعه به انتخاب رئیس جمهور آمریکا و نقش آمریکا در برجام اشاره کرد و گفت : بعضی ها فکر ‌می کنند که با آمدن بایدن و برگشت آمریکا به برجام به نفع ایران است در حالیکه خود این بایدن در دولت قبل همین تحریم ها را برنامه ریزی کرد.

امام جمعه موقت بهاباد با بیان اینکه پیروز انتخابات آمریکا به ما ارتباطی نخواهد داشت و سیاست‌های کشور با آمدن و رفتن یک  فرد به عنوان رییس جمهور آمریکا تغییر نمی‌کند افزود  :عوض شدن رئیس جمهور آمریکا تاثیری برروابط ما نخواهد داشت.

امام جمعه موقت بهاباد با اشاره به افزایش شیوع ویروس کرونا، رعایت نکردن اصول و پروتکل‌های بهداشتی را حق‌الناس دانست و مردم را در نگاهداشت حقوق جامعه برای جلوگیری از این بیماری دعوت کرد.

حاتمی  با تاکید بر سلامت مردم درجامعه  و با اشاره به اینکه برای رفع سریع بیماری کرونا و پیشگیری از ایجاد مشکلات حاشیه ای ناشی از این ویروس برای کشور، نیاز به همراهی همه مردم هستیم اظهارداشت: رعایت توصیه‌های بهداشتی برای حفظ سلامتی مهم است  ومردم با  حضور نیافتن در اجتماعات و محیط‌های پر رفت و آمد از شیوع بیماری پیشگیری کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1700403
ارسال نظر
نظرات