شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 16:43 منتشر شده در مورخ: 1399/11/03 شناسه خبر: 1700430
رسانه صهیونیستی مدعی شد؛

وزیرخارجه قطر با همتای صهیونیست خود گفت‌و‌گو داشته است

وزیرخارجه قطر با همتای صهیونیست خود گفت‌و‌گو داشته است
مرکز پخش رادیویی-تلویزیونی رژیم صهیونیستی مدعی شد که وزیر خارجه قطر با همتای صهیونیست خود درباره موضوع بالاگرفتن تنش میان تل‌آویو و نوار غزه گفت‌و‌گو کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرکز پخش رادیویی-تلویزیونی رژیم صهیونیستی،‌ به نقل از یک منبع که نام او را فاش نکرد، مدعی شد که پیش‌تر، گفت‌و‌گوهایی میان «محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» وزیر خارجه قطر و «گابی اشکنازی» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی درباره نوار غزه صورت گرفته است.

شبکه صهیونیستی «آی۲۴»، امروز (جمعه)، به نقل از کان ادعا کرد که پیش از این و همزمان با بالاگرفتن تنش میان تل‌آویو و نوار غزه، وزیرخارجه قطر  با گابی اشکنازی چند بار گفت‌و‌گو داشته است.
 
کان در ادامه ادعا کرد که آخرین گفت‌و‌گوی میان دو طرف حدود یک ماه پیش بوده که در آن، به چند موضوع از جمله تنش با نوار غزه پرداخته شده و پس از این گفت‌و‌گو، دوحه با حواله ماهانه ۳۰ میلیون دلار به نوار غزه موافقت کرده است.
 
در این گزارش ادعا شده است، علی‌رغم آنکه دوحه گامی علنی برای توسعه روابط خود با رژیم صهیونیستی برنداشته اما تل‌آویو از گفت‌و‌گوها در راستای توسعه روابط خود با قطر استفاده می‌کند.
 
پیش‌تر، برخی منابع فلسطینی نیز گزارش داده بودند که رئیس کمیته قطر ویژه بازسازی غزه برای کاهش تنش در نوار غزه با مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی دیدار کرده است (جزئیات بیشتر).
 
انتهای پیام
 
منبع: فارس
 
https://www.dana.ir/1700430
ارسال نظر
نظرات