شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 22:03 منتشر شده در مورخ: 1399/11/03 شناسه خبر: 1700439
امامان جمعه در گلستان :

دستاوردهای نظامی کشور ذخیره بزرگ دفاعی ماست/سیاست آمریکا در قبال ایران تغییر نمی کند

دستاوردهای نظامی کشور ذخیره بزرگ دفاعی ماست/سیاست آمریکا در قبال ایران تغییر نمی کند
امامان جمعه در گلستان با تاکید بر قدرت دفاعی ایران بیان کردن که دستاوردهای نظامی کشور ذخیره بزرگ دفاعی ماست و توان موشکی دستاورد بزرگی است که خوشحالی دوستان و ناراحتی دشمن را موجب شد و وظیفه ما حفظ دستاوردها و ارزش های انقلاب اسلامی و توجه به منویات مقام معظم رهبری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از گلستان ما، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه گرگان اظهارکرد: در دو هفته گذشته شاهد رزمایش‌ها و اتفاقاتی در ایران بودیم که توسط ارتش انقلابی و سپاه مقتدر انجام شد.

وی با بیان اینکه رونمایی های از تجهیزات نظامی ما باید به دشمنان بقهماند که ایران در کجا قرار گرفته است، افزود: طی 10 روز اخیر صدها پهپاد رونمایی شد، بخصوص سه پهپاد کرار، ابابیل و سیمرغ به وسیله ارتش جمهوری به نمایش در آمد که قابلیت‌های زیادی دارد و نشان داد قدرت پهپادی ایران از قدرت‌های برتر جهان است و در منطقه حرف اول را می‌زند.

نماینده ولی فقیه در گلستان تصریح کرد: رونمایی از شهر موشکی در حاشیه خلیج فارس توسط نیروی دریایی سپاه باردیگر اقتدار بی نظیر ایران رابه نمایش گذاشت.

نومفیدی اذعان کرد:دستاوردهای امروز نظامی کشور ذخیره بزرگ دفاعی ماست و همواره باید برای بروز کردن آنها تلاش شود.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادیدر کشور گفت:  باید همه جوانب را در نظر گرفت زیرا قدرت دفاعی برای کشور مهم است.

امام جمعه گرگان تاکید کرد:موشک ها ی ایرانی تا قلب اسرائیل  برد دارند و قدرتمند هستند.

نورمفیدی خاطرنشان کرد: چند روز گذشته ناو بندر مکران رونمایی شد که مانند شهر بسیار بزرگ بر روی آب است و امکانات خوبی را از قبیل بیمارستان، محل فرود هلیکوپتر و غیره دارد و می‌تواند سه ماه بدون کمک در دریا مشغول دریانوردی شود.

وی بیان کرد: رزمایش‌های دیگری توسط ارتش در اشکال مختلف زمینی و دریایی و غیره انجام شد و دنیا را متعجب کرد و همه اینها مصداق آیه شریفه «خودتان را قوی کنید» است و این دستور خداوند است تا در دل دشمن رعب و وحشت ایجاد شود .

امام جمعه گرگان اذعان کرد: ما با کسی سر دعوا نداریم و همه اینها به خاطر این است که از خودمان و همپیمانان محافظت کنم و این عین عقل است.

ریشه مشکلات در ناکارآمدی جریان سیاسی است

امام جمعه شهرستان کلاله گفت: باید مردم بدانند که ریشه مشکلات به خاط ناکارآمدی جریان سیاسی است و به جای عذرخواهی از مردم، خودشان را موفق جلوه می دهند.

حجت الاسلام والمسلمین نجف علی قاسمی در خطبه های این هفته نماز جمعه این هفته شهرستان کلاله به ارزش های حاصله از صدقه پرداخت و گفت: صدقه از عوامل اجابت دعا است.

وی افزود: صدقه از عواملی است که اثر گناه را از بین می برد و علاوه بر رفع بلا، پشت شیطان به زمین می رسد.

امام جمعه کلاله با استفاده از احادیث و روایات، فضیلت های صدقه را هم بیان کرد و گفت: صدقه سپری است که علاوه بر عمران و آبادانی، عمر انسان را در کنار وفور نعمات بوجود می آورد.

وی به معنای تقوا پرداخت و گفت: تقوا یعنی در کلاس بندگی خدا شرکت کردن و نمره قبولی گرفتن و دوری از پلشتی ها.

حجت الاسلام والمسلمین قاسمی تصریح کرد: باید مردم جریان نفاق را بشناسند و افشا کنند تا آگاهی ها و بصیرت رقم بخورد.

وی ادامه داد: باید جریانی که راهی برای گشایش اقتصادی ندارند و تلاش شان برای بیان حل مشکلات با ارتباط با امریکا است را معرفی کنیم.

امام جمعه کلاله گفت: بیگانه پرستان مزد بگیران خطرناکی هستند که از داخل به دشمن امید می دهند.این جریان هنوز هم بدنبال برجام تعفن گرفته و بدنبال مذاکره با امریکا هستند؛ در حالیکه بعد برجام صدها تحریم مصوب شد.

حجت الاسلام والمسلمین قاسمی گفت: باید مردم بدانند که ریشه مشکلات به خاط ناکارآمدی این جریان است و به جای عذرخواهی از مردم، خودشان را موفق جلوه می دهند.

امام جمعه کلاله تاکید کرد: ابدا سیاست های امریکا در برنامه های ضد ایرانی تغییر نکرد. البته بعید نیست برای حفظ موقعیت خودشان و جلوگیری از حذف، اقداماتی نمایشی برای بهره برداری در انتخابات انجام شده باشد؛ مردم بدانند که دموکرات ها بانی بسیاری از تحریم ها هستند.

وی در ادامه گفت: حمایت از رژیم صهیونیستی برنامه دموکراتها و جمهوری خواهان امربکا است.

امام جمعه کلاله ادامه داد: دوران افول امریکا فرا رسیده است؛ اما برخی هنوز امیدشان به آنها که در بحران های فراوان غرق شده اند؛ می باشد.

حجت الاسلام قاسمی گفت: باید قوی شویم تا توان چانه زنی را بالا ببریم و اگر در این نظام بین المللی قوی نباشیم؛ نمی توانیم امنیت و موفقیت را در جریان مذاکره برای کشور به دست آوریم.

امام جمعه از رزمایش سپاه و ارتش تقدیر و تجلیل کرد و گفت: توان موشکی دستاورد بزرگی است که خوشحالی دوستان و ناراحتی دشمن را موجب شد و باید بصیرت و هوشیاری داشته باشیم؛ وظیفه ما حفظ دستاوردها و ارزش های انقلاب اسلامی و توجه به منویات مقام معظم رهبری است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1700439
ارسال نظر
نظرات