شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 10:15 منتشر شده در مورخ: 1399/11/04 شناسه خبر: 1700551
صنعتگر گیلانی: متأسفم که سرمایه ام را وارد بخش تولید کردم!

وقتی قطعی برق نان ۱۰۰۰نفر را در یک شرکت آجر می کند

وقتی قطعی برق نان ۱۰۰۰نفر را در یک شرکت آجر می کند
محسن انصاری مدیرعامل شرکت فیبر وینا با اشاره به قطعی برق کارخانه های استان گیلان، گفت: قطعی برق آسیب های جدی به چرخه تولید و دستگاه های این شرکت وارد کرده است اما هیچکدام از مسئولین نسبت به این بی تدبیری پاسخگو نیستند!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن انصاری، مدیرعامل شرکت فیبر وینا در گفتگو با خبرنگار 8دی، با اشاره به قطعی برق کارخانه های استان گیلان اظهار کرد: قطعی برق آسیب های جدی به چرخه تولید و دستگاه های این شرکت وارد کرده است و در عین حال هیچکدام از مسئولین پاسخگو نیستند، بر این اساس درصدد تنظیم یک شکایت به محاکم قضایی هستیم.

وی با بیان اینکه توزیع ناعادلانه در اتصال برق شرکت ها انجام می شود ادامه داد: بدون توضیح و دلیلی حدود ۸روز است که برق را قطع می کنند و تنها برای هرشرکت یک سهمیه اندک و ناعادلانه ای تعیین می کنند، ما پیشنهاد شفاف سازی برای این توزیع برق دادیم که با پاسخ نامناسبی مواجه شدیم و در نهایت گفتند هرکاری دلتان خواست کنید!

مدیرعامل شرکت فیبر وینا تصریح کرد: زمانی که برق را برای یک مدت زمان محدود وصل می کنند، به اندازه ای نوسانات آن زیاد است که به سیستم های برقی آسیب می رساند و بازهم خط تولید دچار مشکل می شود.

بی تدبیری مسئولین نسبت به بخش تولید، صنعتگران را پشیمان می کند

انصاری با بیان اینکه رفتارهایی که با بخش تولید و صنعت کشور می شود تولیدی ها را از ادامه کار در این بخش پشیمان کرده است افزود: بابت ورود در کار تولیدی پشیمان هستم، برای خودم متاسفم که سرمایه خود را وارد کار تولید کردیم شاید ما هم باید روی بیت کوین، سکه و دلار سرمایه گذاری می کردیم!

وقتی قطعی برق نان ۱۰۰۰نفر را در یک شرکت آجر می کند

وی در ادامه بیان کرد: شرکت فیبر وینا دارای ۳۵۰پرسنل است که همراه با خانواده های آنها مجموعا حدود ۱۰۰۰نفر از طریق این شرکت امرار معاش می کنند.

مدیرعامل شرکت فیبر وینا ضمن ابراز نارضایتی از عملکرد نامناسب شرکت توزیع برق افزود: زمستان سال گذشته وضعیت بدتر بود، اگر بنا به قطعی برق بود پس چرا پارسال برق را قطع نکردند؟ برنامه ریزی قطع برق باید زودتر از این ها انجام می شد.

وی از برق، آب و گاز بعنوان عوامل حیاتی صنعت یاد کرد و گفت: بی اهمیتی و بی تدبیری مسئولین ذیربط نسبت به وضعیت صنعت در مملکت چیزی به جز دلسردی برای تولید نخواهد داشت که با وضعیت موجود صنعتکاران مجبور به تعطیلی واحدهای صنعتی و بیکاری پرسنل می شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1700551
ارسال نظر
نظرات