شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:32 منتشر شده در مورخ: 1399/11/04 شناسه خبر: 1700579
کریمی مطرح کرد:

دولت نمی‌تواند قوانین مجلس را تغییر دهد/ مشمولان قانون تامین کالاهای اساسی مشخص هستند

دولت نمی‌تواند قوانین مجلس را تغییر دهد/ مشمولان قانون تامین کالاهای اساسی مشخص هستند
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: تغییر و اصلاح قوانین صرفاً در مجلس شورای اسلامی امکان پذیر است و دولت نمی‌تواند قوانین مجلس را هر گونه که می‌خواهد، تغییر دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اکبر کریمی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، درباره نحوه اجرای قانون الزام دولت به تأمین کالاهای اساسی، گفت: قانون مجلس شورای اسلامی در این باره کاملاً روشن و مشخص است و دولت باید آن را به درستی اجرا کند.

وی بیان کرد: هدف مجلس از تصویب قانون تأمین کالاهای اساسی آن بود که اعتباراتی به مردم برای تهیه کالاهای اساسی داده شود و تعداد مشمولان این قانون هم مشخص است.

نماینده مردم اراک در مجلس تصریح کرد: دهک‌های مشمول این قانون در دو بخش ۲۰ میلیونی و ۴۰ میلیونی مدنظر هستند و مجلس منابع مالی این قانون را هم به خوبی مشخص کرده است.

کریمی افزود: عدم اجرای دقیق و کامل قانون تخلف است و اینکه دولت قانون الزام به تأمین کالاهای اساسی را تغییر دهد یا به میل و سلیقه خود اجرایی کند، به هیچ وجه قابل قبول نیست.

وی تاکید کرد: تغییر و اصلاح قوانین صرفاً در مجلس شورای اسلامی امکان پذیر است و دولت نمی‌تواند قوانین مجلس را هر گونه که می‌خواهد، تغییر دهد.

 

انتهای پیام/ک

منبع: مهر

https://www.dana.ir/1700579
ارسال نظر
نظرات