شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 20:23 منتشر شده در مورخ: 1399/11/04 شناسه خبر: 1700656
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش البرز:

آموزش آنلاین برای کلاس اولی های البرز ۵۰ درصد بازدهی داشت/ شورای مدرسه برای برپایی تدریس حضوری مختار است

آموزش آنلاین برای کلاس اولی های البرز ۵۰ درصد بازدهی داشت/ شورای مدرسه برای برپایی تدریس حضوری مختار است
یونس جاوید نسب گفت: با توجه به اینکه استان البرز همچنان با کرونا درگیر است شورای مدرسه می تواند تدریس را مجازی ادامه دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش البرز امروز شنبه با اشاره به اینکه خوشبختانه آموزش حضوری برای دانش آموزان اجباری نیست، گفت: با توجه به اینکه استان همچنان با کرونا درگیر است شورای مدرسه می تواند تدریس را مجازی ادامه دهد.

یونس جاوید نسب ارتباط چهره به چهره را موثرترین نوع آموزش برای دانش آموزان کلاس اول و دوم دانست و افزود: متاسفانه آموزش مجازی با وجود بهترین زیرساخت ها و شرایط با بازدهی 50 درصدی برای دانش آموزان ابتدایی همراه است.
 
وی با اشاره به محرومیت دانش آموزان کلاس دوم از آموزش حضوری در سال گذشته، اظهار داشت: با توجه به اینکه در چهار ماه ابتدای سال دانش آموزان اول ابتدایی هم از آموزش حضوری بهره مند نشدند اولیا به واسطه ارتقا کیفیت آموزش درخواست برپایی کلاس حضوری داشتند.
 
جاوید نسب در خاتمه به گروه بندی کلاس ها به واسطه شیوع کرونا و حضور 10 درصدی دانش آموزان در کلاس اشاره و تصریح کرد: با وجود اینکه آموزش و پرورش آمادگی کامل را برای برگزاری کلاس های حضوری دارد اما علی رغم رعایت پروتکل های بهداشتی نگران حضور دانش آموزان در مدرسه هستیم.
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1700656
ارسال نظر
نظرات