شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1399/11/04 شناسه خبر: 1700665
معاون اداره کل راهداری و حمل‌و‌‌نقل جاده‌ای استان زنجان:

۱۱ راه روستایی استان زنجان همچنان مسدود است

۱۱ راه روستایی استان زنجان همچنان مسدود است
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: در حال حاضر راه ۱۱ روستا در استان زنجان همچنان مسدود است و راهداران مشغول بازگشایی این راه‌ها هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جواد یوسفی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  موج رسا; اظهار داشت: یکصد و ۱۷ راه روستایی استان زنجان به دلیل بارش سنگین برف در استان زنجان، در چند روز گذشته مسدود بود که با کمک راهداران این راه‌ها بازگشایی شد.

وی با بیان اینکه راهداران در حال بازگشایی راه‌های روستایی استان زنجان هستند، خاطرنشان کرد: تا بعدظهر امروز این راه‌ها بازگشایی می‌شود تا مشکلی در تردد به وجود نیاید.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: کولاک موجب می‌شود تا برخی راه‌های روستایی استان زنجان دو یا سه بار بازگشایی شوند، که این امر علت تاخیر در بازگشایی راه‌های روستایی محسوب می‌شود.
 
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌‌نقل جاده‌ای استان زنجان تصریح کرد: در حال حاضر بارش برف در استان زنجان قطع شده است و تردد در همه راه‌های این استان امکانپذیر است.
 
یوسفی با اشاره به حضور راهداران در ۳۱ راهدارخانه استان زنجان، گفت: از اواسط آذرماه امسال راهداران فعالیت‌های راهداری را در محورهای کوهستانی استان آغاز کرده و در حال حاضر همه راهدارخانه‌‌های استان تجهیز است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1700665
ارسال نظر
نظرات