شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 14:30 منتشر شده در مورخ: 1399/11/04 شناسه خبر: 1700684
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

بسیج به دنبال گسترش همکاری با کمیته امداد است

بسیج به دنبال گسترش همکاری با کمیته امداد است
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما به دنبال گسترش و تعمیق همکاری بین سازمان بسیج و کمیته امداد امام خمینی(ره) هستیم و به نظر با توجه به همکاری گذشته می توان یک حرکت عمومی دیگر را آغاز کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جلسه تفاهم نامه بین سازمان بسیج مستعضفین و کمیته امداد خمینی(ره) بعد از ظهر امروز با حضور سردار سلیمانی رییس بسیج سازمان بسیج، سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) و جمعی از مسئولان برگزار شد.

سردار غلامرضا سلیمانی در این مراسم اظهار کرد: برگزاری چنین تفاهم نامه‌ای با حضور رئیس کمیته امداد که پرتلاش هستند، می تواند بسیار مطلوب باشد که باید از تلاش‌های ایشان قدردانی کنیم.

 
رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود: بسیج می تواند به مدد کمیته امداد امام خمینی(ره) بیاید. در واقع این تفاهم نامه سابقه عملیاتی مطلوبی در کارنامه خود دارد، این تفاهم نامه دارای عمق عملیاتی موفق و درخشان است که استانهای کشور اقدامات مطلوبی را در مدت زمان کوتاه توانسته اند رقم بزنند.
 
وی ادامه داد: ما به دنبال گسترش و تعمیق همکاری بین سازمان بسیج و کمیته امداد امام خمینی(ره) هستیم و به نظر با توجه به همکاری گذشته می توان یک حرکت عمومی دیگر را آغاز کرد و هدف ایجاد مراکز نیکوکاری و خیریه در شهرستان‌ها و استانهای کشور کمک به اشتغال و کمک به دانش بنیانها است.
 
سردار سلیمانی ادامه داد: ما ایجاد اشتغال در کشور را توسعه دادیم تا منجر به تولید، کارآفرینی مولد و مردمی شدن اقتصاد و توانمند شدن اقشار محروم از نطر اقتصادی شود.
 
وی افزود: سازمان بسیج خادم ملت است  و آمادگی این را دارد تا ظرفیت بسیج را به خط کند و فراتر از تفاهم نامه اهداف را محقق کند.
 
رییس سازمان بسیج متذکر شد: در این طرح، برخی موضوعات توفیقات بیش از ۱۰۰ درصدی است و تا پایان سال این حرکت تکمیل می شود و محرومان تحت پوشش قرار داده خواهند شد.
 
 
اجرای تفاهم‌نامه گامی مهم برای دلگرامی نیازمندان
 

«مرتضی بختیاری» رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز در آیین امضای این تفاهم‌نامه، اظهار داشت: ظرفیت‌های زیادی در کشور وجود دارد که باعث می‌شود هیچ‌ مشکلی بدون حل نماند؛ به‌عنوان مثال، ما در بزرگ‌ترین مشکل کشور که دفاع مقدس بود، در نهایت پیروز شدیم و این موضوع در تمام فتنه‌هایی که کشورمان با آن مواجه بوده نیز صادق است.

وی افزود: «اشتغال»، «مسکن» و «فرهنگ‌سازی» سه رکن اساسی کمیته امداد امام خمینی (ره) در بخش «توانمندسازی» هستند که همواره مورد توجه قرار داشته و این تفاهم‌نامه نیز در همین راستا تنظیم شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: اجرای این تفاهم‌نامه همزمان با تحریم‌های ظالمانه دشمن، می‌تواند باعث دلگرمی نیازمندان شود؛ حتی آن‌هایی که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار ندارند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1700684
ارسال نظر
نظرات