شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 20:17 منتشر شده در مورخ: 1399/11/04 شناسه خبر: 1700719
نماینده ولی فقیه در مازندران:

بانک‌ها در ارائه تسهیلات به جامعه ایثارگران کوتاهی نکنند

بانک‌ها در ارائه تسهیلات به جامعه ایثارگران کوتاهی نکنند
محمدباقر محمدی لائینی گفت: از بانک‌ها می خواهیم تا در ارائه تسهیلات ضروری به جامعه ایثارگر تلاش بیشتری داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی صبح امروز در دیدار با سعید اوحدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور اظهار کرد: با توجه به منویات رهبری درباره تکریم جامعه ایثارگری می طلبد بنیاد شهید در قالب طرح سپاس مشکلات این قشر را شناسایی و مرتفع کند ، سایر دستگاه‌های اجرایی نیز برای اجرای دقیق و مداوم این طرح کمک کار بنیاد شهید و امورایثارگران باشند

وی بیان کرد: نامگذاری اماکن و خیابان‌ها، تدوین آثار، تهیه و ساخت فیلم و ترویج خاطرات شهدا و ایثارگران از جمله کارهایی است که برای ترویج و تقویت فرهنگ ایثار و شهادت باید صورت گیرد.

نماینده ولی فقیه در مازندران افزود: بنیاد شهید حمایت لازم در زمینه تولید فیلمی درباره سردار شهید طوسی که اخیرا با مشکل اعتباری مواجه شده است داشته باشد و اعتبارات لازم آن را تامین کند.

این مسئول ادامه داد: از بانک‌ها می خواهیم تا در ارائه تسهیلات ضروری به جامعه ایثارگر تلاش بیشتری داشته باشند.

محمدی لائینی تصریح کرد: آزمون‌های اختصاصی برای جذب فرزندان ایثارگر و شاهد انجام پذیرد و همچنین کمیسیون‌های پزشکی ویژه ایثارگران و جامعه ایثارگری نیز برگزار شود.

وی افزود: باید علاوه بر توجه به جانبازان با درصد بالای جراحت، به جانبازان زیر ۲۵ درصد نیز از نظر معیشت توجه بیشتری صورت پذیرد.

امام جمعه ساری گفت: در زمینه جمع آوری خاطرات و تجارب آزادگان و ایثارگران اهتمام بیشتری شود چرا که هر کدام از این عزیزان گنجینه‌هایی ارزشمند به شمار می‌روند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1700719
ارسال نظر
نظرات