شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 20:16 منتشر شده در مورخ: 1399/11/04 شناسه خبر: 1700723
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران اعلام کرد؛

ثبت‌نام بیش از 3 هزار مازندرانی در طرح ملی مسکن مرحله چهارم

ثبت‌نام بیش از 3 هزار مازندرانی در طرح ملی مسکن مرحله چهارم
محمد نظری از ثبت‌نام 3 هزار و 45 نفر در مرحله چهارم مسکن ملی در چند شهر استان مازندران خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدمحمد نظری در گفت و گو با خبرنگار بلاغ، اظهار کرد: متقاضیان فاقد مسکن در مرحله چهارم با اعلام زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام جدید در طرح مسکن ملی اقدام کردند و همچنین امکان تغییر شهر محل تقاضا برای متقاضیان فراهم شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران گفت: در این مرحله ثبت‌نام متقاضیان جدید در شهرهای سورک و سلمانشهر و چند شهر دیگر انجام شد و در مرحله پالایش و بررسی تائید شرایط متاضیان است.

نظری از ثبت‌نام 3 هزار و 45 نفر در مرحله چهارم مسکن ملی در چند شهر استان خبر داد و بیان کرد: متقاضیان این شهرها از تاریخ بازگشایی سامانه که ۱۰ صبح روز پنجشنبه (۱۸ دی) بود، تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه (۲۵ دی) با مراجعه به سامانه tem.mrud.ir نسبت به ثبت نام بر اساس شرایط اعلامی اقدام کردند.

وی درخصوص اصلاح شهر محل تقاضا برای متقاضیان ثبت نام شده در مراحل قبلی، تصریح کرد: در این مرحله که از طریق ارسال پیامک زمان آن به متقاضیان مشمول اعلام خواهد شد، متقاضیانی که به دلیل انتخاب شهر محل تقاضا، انصراف داده یا رد درخواست شده‌اند، توانستند در زمان اعلامی طی پیامک با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن به نشانی www.tem.mrud.ir نسبت به تغییر شهر محل تقاضای خود بر اساس شرایط اعلامی از سوی این وزارت در اطلاعیه‌های بعدی اقدام کردند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1700723
ارسال نظر
نظرات