شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 22:43 منتشر شده در مورخ: 1399/11/04 شناسه خبر: 1700819

تحقق وعده ای دیگر از قوه قضاییه/سبلان پارچه اردبیل به صاحب اصلی‌اش بازگردانده می‌شود‌

تحقق وعده ای دیگر از قوه قضاییه/سبلان پارچه اردبیل به صاحب اصلی‌اش بازگردانده می‌شود‌
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: با توجه به اهمیت بسیار مهم این کارخانه در استان و منطقه و پیرو سفر رئیس قوه قضاییه به استان و پیگیری مصوبات از سوی دادگستری استان کارخانه سبلان پارچه فردا به صاحب اصلی‌ش بازگردانده می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  سبلان ما ،ناصر عتباتی شامگاه روز شنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به اهمیت بسیار مهم این کارخانه در استان و منطقه و پیرو سفر رئیس قوه قضاییه به استان و پیگیری مصوبات از سوی دادگستری استان کارخانه سبلان پارچه فردا به صاحب اصلی‌ش بازگردانده می‌شود.

وی با بیان اینکه موضوع رسیدگی و تعیین تکلیف کارخانه سبلان پارچه اردبیل یک مطالبه عمومی در استان اردبیل است، افزود: سبلان پارچه از ظرفیت عظیم اشتغال و توسعه برخوردار است که  امیدواریم  با  رفع مسائل و مشکلات این کارخانه بزودی شاهد رونق اشتغال و رفع بیکاری در استان باشیم.

 از سال ۸۹ به بعد که این کارخانه با مشکلات جدی مدیریتی مواجه شده و به تعطیلی کشانده شده بود.

آیت الله رئیسی در سفر خود به استان اردبیل به‌صورت سرزده از بخش‌های مختلف کارخانه بزرگ نساجی اردبیل بازدید کرده و در جریان مشکلات صاحب کارخانه و کارگران قرار گرفته بود.

حدود ۲ ماه بعد از سفر رئیسی به اردییل، عتباتی رییس دادگستری استان اردبیل اعلام کرد: با دستور ویژه‌ای که ریاست قوه قضاییه در خصوص تسریع و تدقیق در پرونده اعمال ماده ۴۷۷ راجع به ورشکستگی این کارخانه صادر کرده بود، دیوان عالی موضوع را رسیدگی و هم اکنون با حکم دیوان کارخانه به مالک اصلی باز می‌گردد و بانک نیز مشارکت خواهد داشت.

با ورود دستگاه قضا به پرونده‌های کارخانجات راکد و نیمه فعال در استان اردبیل، در سال‌های اخیر شاهد فعالیت مجدد و رفع مشکلات بسیاری از این مراکز تولیدی هستیم که در این بین لغو واگذاری کشت و صنعت مغان و رفع مشکل کارخانه نساجی اردبیل جزو مسائلی بود که باعث امیدآفرینی در میان مردم استان اردبیل شد.

 

انتهای پیام/آ

https://www.dana.ir/1700819
ارسال نظر
نظرات