شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:14 منتشر شده در مورخ: 1399/11/05 شناسه خبر: 1700903
نماینده مردم تویسرکان در مجلس:

تعلل دولت برای افتتاح بیمارستان شهید سلیمانی تویسرکان جایز نیست/از افتتاح تشریفاتی بگذرید

تعلل دولت برای افتتاح بیمارستان شهید سلیمانی تویسرکان جایز نیست/از افتتاح تشریفاتی بگذرید
محمد مهدی مفتح با بیان اینکه در روزهای کرونایی تعلل دولت برای افتتاح بیمارستان شهید سلیمانی جایز نیست، گفت: دولت می تواند با توجه به آنکه ساختمان، تجهیزات و حتی نیروی انسانی بیمارستان تکمیل شده، از افتتاح تشریفاتی آن بگذرد و از طریق ویدئو کنفرانس کار را به سرانجام برساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر همدان، شهرستان ۱۰۳ هزار نفری تویسرکان در حال حاضر تنها یک بیمارستان فعال دارد و کار ساختمانی و حتی تجهیزاتی بیمارستان تازه ساخت این شهرستان آن گونه که شنیده شده به اتمام رسیده، اما تعلل از سوی دولت برای افتتاح و بهره برداری از آن جای سوال دارد.

این روزها با توجه به شیوع کرونا و تعداد بیماران چه مبتلا به کرونا و چه بیماران دیگر، ضروری است تا این بیمارستان هرچه سریعتر به بهرداری برسد.

وعده استاندار محقق نشد

تیرماه سال جاری سیدسعید شاهرخی استاندار همدان در ستاد مقابله با کرونای استان همدان که با حضور معاون وزیر بهداشت برگزار شد مدعی شد که؛ "بیمارستان سردار سلیمانی تویسرکان پنجم مرداد آماده افتتاح است."

با وجود آنکه او در آن جلسه گفته بود: "مقرر شده این پروژه پنج مرداد ماه از طریق ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح شود"، اما پنجم مرداد ماه هم آمد و گذشت و وعده این مقام دولتی محقق نشد.

 تعلل دولت برای افتتاح بیمارستان شهید سلیمانی تویسرکان جایز نیست

در این باره «محمدمهدی مفتح» نماینده مردم تویسرکان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: با توجه به رایزنی ها و پیگیری های انجام شده در سال های اخیر بودجه های مناسبی برای تکمیل بیمارستان شهید سلیمانی تزریق شد و اینک این بیمارستان  را می تواند با توجه به شرایط خاص کرونایی و نیاز اساسی مردم مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی اظهار کرد: افتتاح این بیمارستان از ضرورت های این روزها برای حمایت از خواسته های مردم در برابر کووید_19 است.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس با بیان اینکه در روزهای کرونایی تعلل دولت برای افتتاح بیمارستان شهید سلیمانی جایز نیست، گفت: دولت می تواند با توجه به آنکه ساختمان، تجهیزات و حتی نیروی انسانی بیمارستان تکمیل شده، از افتتاح تشریفاتی آن بگذرد و از طریق ویدئو کنفرانس کار را به سرانجام برساند.

وی عنوان کرد: هرچند که سال ها قبلتر گاهی ساخت این پروژه با کندی پیشرفت و حتی در برخی مقاطع زمانی متوقف شده بود، اما خوشبختانه در سالیان اخیر پیگیری و رایزنی های بسیاری برای تسریع در اجرای این پروژه انجام شد.

مفتح تاکید کرد: امیدواریم دولت برای افتتاح این پروژه که آماده بهره برداری است هرچه سریعتر اقدام کند و این مهم در دهه فجر سال جاری محقق شود.

به گزارش عصر همدان؛ سال های سال است که مردم نجیب تویسرکان چشم انتظار افتتاح بیمارستان جدید هستند، بارها روند ساخت این بیمارستان با کندی و حتی توقف؛ گاهی با سنگ اندازی برخی و گاهی دیگر عدم فعالیت به هنگام پیمانکار به دلایل مختلف روبرو شد، اما با پیگیری های مفتح این بیمارستان تا به این مرحله رسیده است.

امید آن که این بیمارستان هرچه سریعتر به بهره برداری برسد تا در روزگار کرونایی رسیدگی به بیماران تنها بر دوش یک بیمارستان نباشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1700903
ارسال نظر
نظرات