شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:48 منتشر شده در مورخ: 1399/11/05 شناسه خبر: 1700912
معاون اقتصادی اداره کل اقتصاد ودارایی استان یزد خبر داد:

صدور مجوز۶پروژه سرمایه گذاری خارجی در یزد به ارزش۳۲۰میلیون یورو

صدور مجوز۶پروژه سرمایه گذاری خارجی در یزد به ارزش۳۲۰میلیون یورو
معاون اقتصادی اداره کل اقتصاد ودارایی استان یزد گفت: در ۹ماهه ابتدای سال جاری مجوز لازم برای سرمایه گذاری خارجی برای ۶پروژه به ارزش ۳۲۰میلیون یورو در استان یزد صادر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد دهقان معاون اقتصادی اداره اقتصاد و دارایی استان یزد در گفتگو با یزد رسا اظهار داشت: در ۹ماه ابتدای سال جاری مجوزهای لازم برای سرمایه گذاری خارجی به ارزش ۳۲۰میلیون یورو برای ۶پروژه در استان یزد صادر، که برخی از این پروژه ها به بهره برداری نیز رسیده اند.

وی با اشاره به اینکه این پروژه ها در حوزه های تولید هیدرو کربن، نیروگاه سیکل ترکیبی، تولید فرومنگنز، چاپ حرارتی موکت، نیروگاه سیکل ترکیبی، تولید ماسک  بوده تصریح کرد: نقشه راه سرمایه گذاری استان به صورت جامع  و به تفکیک هر شهرستان آماده و فرصت ها وظرفیت های استان  برای سرمایه گذاران به صورت کامل در بسته سرمایه گذاری استان، معرفی شده است.

دهقان با بیان اینکه در بسته سرمایه گذاری استان ۱۲۱ فرصت سرمایه گذاری معرفی وحتی محل و مطالعات اولیه  این فرصتهای سرمایه گذاری نیز انجام شده خاطرنشان کرد: این فرصت های سرمایه گذاری در حوزه صنعت، گردشگری، بهداشت ودرمان، انرژی، کشاورزی و عمران شهری می باشد.

وی ادامه داد: در نقشه راه سرمایه گذاری استان، مسیر جذب سرمایه گذار و آینده سرمایه گذاری مشخص و به صورت دقیق  تعریف شده که به چه میزان می توان از تسهیلات بانکی، بازار سرمایه و تسهیلات دولتی استفاده کرد که در آن۸ منبع مهم تامین مالی را معرفی کرده‌ است.

دهقان معاون اقتصادی اداره کل اقتصاد ودارایی استان یزد در پایان گفت: در شرایط فعلی ضرورت تکریم سرمایه گذاران فعلی و تشویق آنها و ترغیب آنها برای سرمایه گذاری مجدد باید در دستور کار تمامی مدیران باشد

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1700912
ارسال نظر
نظرات