شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:48 منتشر شده در مورخ: 1399/11/05 شناسه خبر: 1700914
فرماندار همدان:

۳۴۴ میلیارد تومان پروژه همزمان با دهه فجر در همدان افتتاح و اجرایی می‌شود

۳۴۴ میلیارد تومان پروژه همزمان با دهه فجر در همدان افتتاح و اجرایی می‌شود
محمد علی محمدی گفت: همزمان با آغاز دهه مبارک فجر 132پروژه عمرانی و اقتصادی با 344 میلیارد تومان اعتبار در شهرستان همدان افتتاح و اجرایی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر همدان، محمد علی محمدی، فرماندار همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان، گفت: همزمان با آغاز دهه مبارک فجر 132پروژه عمرانی و اقتصادی با 344 میلیارد تومان اعتبار در شهرستان همدان افتتاح و اجرایی می‌شود.

فرماندار همدان افزود: حدود 111پروژه عمرانی با اعتبار 216 میلیارد تومان افتتاح می شود و 28 پروژه کلنگ زنی با اعتبار128میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

محمدی تاکید کرد: مجموعا 132 پروژه عمرانی با اعتبار 344میلیارد تومان در قالب های مخنلف بهداشت و درمان و حمل و نقل و آب و برق ، گازرسانی نیز به بهره برداری می رسد.

شهرستان همدان طرح های نیمه کاره عمرانی در حوزه ورزش و بهداشت حمل و نقل و غیره دارد ، همچنین نیاز به کلنگ زنی پروژه های بیشماری در اقصی نقاط شهر دارد تا دردی از مشکلات مردم دوا شود.

امسال نیز نسبت به سال های گذشته شهرستان همدان از اعتبار نسبتا خوبی برخودار است که امیدواریم به تعهدات مسئولان پروژه ها در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1700914
ارسال نظر
نظرات