شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 20:01 منتشر شده در مورخ: 1399/11/05 شناسه خبر: 1701010
تحقق دومین مصوبه مهم سفر استانی رئیس قوه قضاییه به اردبیل؛

حل مشکل بزرگترین کارخانه نساجی خاورمیانه با ورود دستگاه قضایی/ مالک اصلی از امروز در محل کارخانه استقرار یافت

حل مشکل بزرگترین کارخانه نساجی خاورمیانه با ورود دستگاه قضایی/ مالک اصلی از امروز در محل کارخانه استقرار یافت
در ظرف چهار ماه از سفر استانی رئیس قوه قضاییه به اردبیل، مشکل کارخانه سبلان پارچه، بزرگترین کارخانه نساجی خاورمیانه با ورود دستگاه قضایی حل شد و این کارخانه امروز به مالک اصلی تحویل داده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ناصر عتباتی در گفتگو با خبرنگار  سبلان ما، از حل مشکل کارخانه سبلان پارچه بزرگترین کارخانه نساجی خاورمیانه با ورود دستگاه قضایی خبر داد و اظهار داشت: با اقدامات صورت گرفته مالک اصلی سبلان پارچه امروز در محل کارخانه مستقر شد و کارخانه به وی تحویل گردید.

وی افزود: با دستور ویژه‌ای که سوم مهرماه ریاست قوه قضاییه در جریان سفر استانی اردبیل در خصوص تسریع و تدقیق در پرونده اعمال ماده ۴۷۷ راجع به ورشکستگی این کارخانه صادر کرده بودند، موضوع به صورت فوق العاده مورد رسیدگی قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: بعد از صدور این دستور، موضوع طی دو جلسه  با رئیس محترم  دیوان عالی کشور مطرح بورسی های لازم معمول گردید، همچنین سه جلسه با مدیران بانک تجارت کشور و مسئولان اداره کل تصفیه ورشکستگی دادگستری تهران برای تعیین تکلیف بدهی‌های کارخانه به بانک و سرعت در روند اشتغال و ارتقای تولید، برگزار گردید و در پی این پیگیری‌های فوق العاده، احکام لازم  صادر شد.

عتباتی با بیان اینکه امروز با حضور مدیران دادگستری و اداره تصفیه ورشکستگی، کارخانه سبلان پارچه طی صورتجلسه‌ای به مالک اصلی تحویل داده شد، تاکید کرد: دستگاه قضایی از اقدامات مالک اصلی در جهت تحقق دستورات ریاست محترم قوه قضاییه دائر بر استفاده از تمام ظرفیت کارخانه در جهت افزایش تولید و توسعه اشتغال حمایت خواهد کرد.

رئیس شورای قضایی استان اردبیل از ایجاد کارگروهی برای رصد، حمایت و پشتیبانی سبلان پارچه توسط دادگستری کل این استان خبر داد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1701010
ارسال نظر
نظرات