شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:09 منتشر شده در مورخ: 1399/11/05 شناسه خبر: 1701029
مسئول کارگروه تخصصی فضاسازی دهه فجر گلستان:

۵۰ برنامه شاخص توسط شهرداری‌ها در ایام دهه فجر برگزار می‌شود/ نامگذاری ۲۵ نقطه شهری در گلستان به نام سردار دل‌ها

۵۰ برنامه شاخص توسط شهرداری‌ها در ایام دهه فجر برگزار می‌شود/ نامگذاری ۲۵ نقطه شهری در گلستان به نام سردار دل‌ها
مسئول کارگروه تخصصی فضاسازی و تزئینات شهری ستاد دهه فجر گلستان گفت: 50 برنامه شاخص در 34 شهر در ایام دهه دفتر پیش بینی شده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما، طیبه خلیلی امروز در نشست خبری کارگروه تخصصی فضاسازی و تزئینات شهری ستاد دهه فجر گلستان اظهارکرد: پروژه های مختلفی در ایام دهه فجر در شهرهای و روستاهای استان برگزار می شود.

وی افزود: 50 برنامه شاخص در 34 شهر در ایام دهه دفتر پیش‌بینی شده است.

مسئول کارگروه تخصصی فضاسازی و تزئینات شهری ستاد دهه فجر گلستان تصریح کرد: خدمات دهی رایگان سیستم حمل و نقل، دیدار با خانواده شهدا، ساماندهی گلزار شهدا، برگزاری میز خدمت، ایجاد یادمان و یادبودهای مناسبی، پشتیبانی از پروژه های مردم محور، استفاده از تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر و ترمینال ها و اتوبوس ها برای دهه فجر، تجلیل از ایثارگران، نورافشانی، ساماندهی ترافیک شهری در صورت برپایی راهپیمایی ۲۲ بهمن و غیره بخشی از این برنامه ها است.

خلیلی با اشاره به افتتاح پروژه های مهم  در این ایام بیان کرد:  نوسازی و رژه ۵۰ تاکسی درون شهری، افتتاح پارکینگ اتوبوس در گرگان، افتتاح کانال آب های سطحی در آزادشهر، سکوی بارگیری، رونمایی از کتاب خاطرات ۱۱۴ رزمنده شهر علی آبادکتول، افتتاح المان شهدای گمنام در شهرهای مختلف، افتتاح زمین های ورزشی، افتتاح ساختمان آتش نشانی و غیره از جمله این پروژه ها است.

وی بیان کرد: ۲۵ نقطه در ۱۹ شهر گلستان به نام سردار سلیمانی نامگذاری شده است.

خلیلی در ادامه با اشاره به آمار تحقق بودجه شهرداری ها ی استان اذعان کرد: در بودجه سال 99 یکهزار و دومیلیارد تومان است که 76 درصد نسبت به سال گذشته افزایش بودجه داشتیم .

وی ادامه داد: تا آذرماه سال جاری  59 درصد بودجه شهرداری ها تحقق یافته است.

مسئول کارگروه تخصصی فضاسازی و تزئینات شهری ستاد دهه فجر گلستان با بیان اینکه برای استخدام در شهرداری ها باید مجوز سازمان اداری و استخدامی اخذ شود، تاکید کرد: در شهرداری های استان با اضافه نیرو مواجه هستیم و بدون اخذ مجوز نمیتوان به تبدیل وضعیت نیروها اقدام کنیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1701029
ارسال نظر
نظرات