شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:56 منتشر شده در مورخ: 1399/11/05 شناسه خبر: 1701037
مسئول کارگروه بانوان و خانواده دهه فجر گلستان:

هزار و 247 مادر شهید گلستانی در ایام دهه فجر تجلیل می‌شوند

هزار و 247 مادر شهید گلستانی در ایام دهه فجر تجلیل می‌شوند
غیناقی با بیان اینکه در قالب همایشی از بانوانی که هم در اجتماع و هم در حوزه فرزندآوری موفق بودند تجلیل خواهیم کرد، گفت: هزار و 247مادر شهیدگلستانی در طول ایام دهه فجرتجلیل می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ الهه غیناقی امروز در نشست کارگروه تخصصی بانوان و خانواده ستاد دهه فجر گلستان با اصحاب رسانه اظهارکرد: هشت برنامه شاخص در دهه فجر توسط کارگروه بانوان در گلستان پیش بینی شده است.

وی افزود: اعزام کاروان سلامت به روستاهای محروم و توزیع اقلام بهداشتی و دارویی، برگزاری همایش فجر فاطمی شکوه فاطمی، تکریم از هزار و 247مادر شهید، تکریم از بانوی نخبه استان «انسیه شاه حسینی»؛ کارگردان مطرح کشور،  تکریم از بانوان در طرح شهید سلیمانی، کلیپ آموزشی در دوران کرونا و غیره از جمله برنامه ها است.

مسئول کارگروه تخصصی بانوان و خانواده ستاد دهه فجر گلستان تصریح کرد: در مجموع دو هزار و336 برنامه توسط کارگروه خانواده پیش بینی شده است که شامل فعالیت‌های فرهنگی، پروژه های اشتغال زایی، فعالیت های ورزشی، کلنگ زنی و افتتاح مدرسه توسط بانوان و غیره است.

وی با بیان اینکه برای سوق دادن بانوان به فعالیت‌های اقتصادی برنامه داریم، بیان کرد: بانوانی را درحوزه اقتصادی و بازرگانی شناسایی کرده که همپای آقایان در این حوزه فعالیت می کنند و با معرفی و تجلیل از آن انگیزه ای برای سایر بانوان ایجاد می کنیم.

وی اضافه کرد: استارتاپ بانوان خلاق در زمینه بسته بندی (آموزش و ارائه طرح و غیره) برنامه ریزی شده و طرح شمیم برای در اختیار قرداد دان اماکنی به زنان آسیب دیده برای ارائه تولیدات با همکاری اوقاف برگزار می شود.

غیناقی اضافه کرد: در طرح مهریار محصولات و تولیدات این بانوان با همکاری اداره پست به نقاط مختلف ارسال شد.

وی از برگزاری کنگره 17 هزار بانو شهید و ایثارگر خبرداد و گفت: 36 نفر از این بانوان از استان گلستان هستند.

مسئول کارگروه تخصصی بانوان و خانواده ستاد دهه فجر گلستان همچنین گفت: 200زن سرپرست خانوار سال گذشته با همکاری تعاون و جهاد دانشگاهی آموزش داده شده و از آنها حمایت کردیم.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1701037
ارسال نظر
نظرات