شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 16:25 منتشر شده در مورخ: 1399/11/05 شناسه خبر: 1701073
جلسات انتخاباتی در بازار تبریز؛

گفت‌وشنود جنجالی عابدزاده و فرماندار اسبق تبریز/ شهرتی‌فر برای انتخابات۸۸ سکوت کرد

گفت‌وشنود جنجالی عابدزاده و فرماندار اسبق تبریز/ شهرتی‌فر برای انتخابات۸۸ سکوت کرد
شنیده‌ها خبرنگار آناج از بازار تبریز، از تشکیل گروهی برای انتخاب افراد و ارائه لیست در انتخابات شورای شهر تبریز حکایت دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، شنیده‌ها حاکی است، عده‌ای از فعالین سیاسی در بازار تبریز گرد هم جمع شده و برای انتخابات شورای شهر تبریز، درحال برنامه‌ریزی هستند. این گروه قصد دارد، همزمان با آغاز فرآیند انتخابات، فهرست کاندیداهای خود را منتشر کنند.

فعالیت این افراد در انتخابات از قدیم الایام تاکنون استمرار داشته و در این دور تصمیم دارند با دعوت از شخصیت‌های مطرح و کاندیداهای احتمالی، به گفت‌وگو و ارزیابی رویکردها نشسته و لیست نهایی خودرا تکمیل کنند.

اصغر عابدزاده نماینده دور چهارم شواری شهر تبریز و رحیم شهرتی‌فر، فرماندار اسبق تبریز، دو تن از افرادی بوده‌اند که در گفت‌وگوی فعالین سیاسی بازار شرکت کرده‌اند.

در این جلسه که بخشی از آن به گفت‌وشنود بین عابدزاده و شهرتی‌فر اختصاص داشت؛ عابدزاده خطاب به شهرتی فر میگوید: شما در سال ۹۶ که فرماندار تبریز بودید و شورای نگهبان دخل و تصرفی در انتخابات شورای شهر نداشت، نتوانستید به خوبی از آرای مردم صیانت کنید! و اگر می‌بود نظارت و صیانت بیشتر، بی شک ترکیب فعلی شورای شهر پنجم، به نوعی دیگر رقم میخورد.

شهرتی‌فر در پاسخ به انتقاد عابدزاده گفته است: این حرف‌ها درست نیست. در جمهوری اسلامی بیش از ۴۰ سال است که انتخابات برگزار می‌شود و در همه آنها، انتخابات سالم بوده است.

پس از این گفت‌وگو، یکی از حاضران جلسه خطاب به شهرتی‌فر سوال میگوید: پس با این حساب و مطابق نظر شما انتخابات ۸۸ نیز سالم بوده و تقلبی رخ نداده است. شهرتی‌فر به این نکته جوابی نداده و سکوت میکند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1701073
ارسال نظر
نظرات