شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 15:29 منتشر شده در مورخ: 1399/11/05 شناسه خبر: 1701078
روابط عمومی جشنواره فجر خبر داد؛

امیدواریم تا دوشنبه ۶ بهمن اسامی فیلم های جشنواره نهایی شود

امیدواریم تا دوشنبه ۶ بهمن اسامی فیلم های جشنواره نهایی شود
مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی اظهار داشت: در صورت موافقت ستاد مقابله با کرونا، ایستگاه اصلی سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر در برج میلاد برپا می‌شود و همچنین اهالی رسانه در پردیس ملت حضور خواهند داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ برنامه سینما معیار با موضوع بررسی چشم انداز سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، در ارتباط تلفنی با مسعود نجفی (مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی) از شبکه رادیویی گفتگو روی آنتن رفت.


مسعود نجفی در مصاحبه تلفنی با برنامه «سینما معیار» گفت: سی و نهمین جشنواره فیلم فجر تجربه‌های متفاوتی را برای ما شکل داده است.

وی با اشاره به این که امسال نوعِ برگزاری جشنواره فیلم فجر تغییر کرده است، اظهار داشت: هیئت داورانِ این دوره از جشنواره فیلم روز‌های پایانی کار خود را سپری می‌کنند و امیدوارم تا دوشنبه – ۶ بهمن – اسامی فیلم‌های حاضر در دوره سی و نهم را اعلام کنیم.

مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی افزود: اگر مشکل اکران برطرف شود، فیلم‌های جشنواره فجر در بازه زمانی ۱۲ تا ۲۲ بهمن اکران می‌شوند.

وی ادامه داد: با توجه به محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، امسال تعداد کمتری از اهالی رسانه در جشنواره حضور خواهند داشت.

مسعود نجفی اضافه کرد: اگر مردم به دلیل شیوع ویروس کرونا در جشنواره فجر حضور نداشته باشند، رسانه‌ها تنها پل ارتباطی جشنواره و مردم خواهند بود.

وی تاکید داشت: به احتمال زیاد و در صورت موافقت ستاد مقابله با کرونا، ایستگاه اصلی سی و نهمین دوره از جشنواره فیلم فجر در برج میلاد تهران برپا می‌شود.

مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی تصریح کرد: اهالی رسانه امسال در پردیس ملت حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1701078
ارسال نظر
نظرات