شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:10 منتشر شده در مورخ: 1399/11/05 شناسه خبر: 1701079
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

دفاع مقدس گنجینه سبک زندگی دینی و اسلامی است/ نهادینه کردن فرهنگ شهدا هدفی محوری است

دفاع مقدس گنجینه سبک زندگی دینی و اسلامی است/ نهادینه کردن فرهنگ شهدا هدفی محوری است
آیت‌الله عبدالکریم عابدینی گفت: دفاع مقدس گنجینه سبک زندگی دینی، ایمانی و اسلامی است و این فرهنگ غنی که فداکاری، اخلاص، ایمان و از خود گذشتگی در آن موج می‌زند ‌باید در جامعه فرهنگ شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی بعداز ظهر امروز(یکشنبه) در جلسه هماهنگی جشنواره پرچمداران انقلاب اسلامی با موضوع نقش روحانیت در دفاع مقدس اظهار کرد: اولین و محوری‌ترین موضوع در تجلیل از پیشکسوتان، اعتقاد به ارزش‌ها و مبانی انقلاب و دفاع مقدس است و اگر اعتقاد راسخی پشت صحبت‌های ما وجود نداشته باشد، کار به جای نمی‌رسد و ابتر می‌ماند.

وی تصریح کرد: رسالت ما صرفاً ضبط و ثبت خاطرات شهدا و پیشکسوتان نیست، اگر چه این موضوع بسیار مهمی است اما چشم‌انداز ثبت و ضبط خاطرات شهدا این است که خودمان همانند فعالان دوران دفاع مقدس امروز پای کار انقلاب و جبهه‌ی مقاومت باشیم.

امام جمعه قزوین بیان کرد: دفاع مقدس گنجینه سبک زندگی دینی، ایمانی و اسلامی است و این فرهنگ غنی که فداکاری، اخلاص، ایمان و از خودگذشتگی در آن موج می‌زند می‌باید در جامعه فرهنگ شود و فقط به صورت کتاب و فیلم در قفسه‌ها باقی نماند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین شهیدان لشکری‌، بابایی‌، اسدی و همه شهدا را سرمایه‌های استان برشمرد و گفت: فرهنگ این عزیزان که حقیقتاً پشتوانه عظیم دینی، الهی و ایمانی دارد را ‌باید در جامعه نهادینه کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1701079
ارسال نظر
نظرات