شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 11:29 منتشر شده در مورخ: 1399/11/06 شناسه خبر: 1701268

کوچه‌های بی نام و نشان آشخانه/ به سراغ من اگر می‌آیید با نقشه بیایید!+عکس

کوچه‌های بی نام و نشان آشخانه/ به سراغ من اگر می‌آیید با نقشه بیایید!+عکس
یکی از معضلات شهری در آشخانه که موجب سردرگمی مردم شده کوچه های بی نام و نشانی است که می توان آن ها را در برخی محله های شهر مشاهده کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک از مانه و سملقان، شهر آشخانه مرکز شهرستان مانه وسملقان است. وجود منابع سرشار طبیعی در شهرستان مانه و سملقان از دیرباز جمعیتهای انسانی را به خود جذب کرده و باعث پرورش فرهنگ‌های درخشان در منطقه شده‌است. 

یکی از معضلات شهری در آشخانه که موجب سردرگمی مردم شده کوچه های بی نام و نشانی است که می توان آن ها را در برخی محله های شهر مشاهده کرد. عدم نامگذاری کوچه ها در سطح شهر باعث ایجاد نارضایتی هایی در میان شهروندان شده که اصلی ترین مشکل را می توان مشکل در مسیر یابی صحیح دانست.

یکی از مشکلات ساکنین کوچه های بی نام  و نشان در دادن نشانی به تاکسی ها و میهمانان خود است که در نبود نام و نشانی مشخص باعث سردرگمی شهروندان می شود.

از دست دادن ظرفیت استفاده از خرید های اینترنتی و دریافت کالاهای پستی به دلیل نبودن آدرس مشخص از دیگر مشکلات ساکنین این محله ها است. 

عدم دریافت کمک های اضطراری از سوی نهادهایی همچو آتش نشانی و پلیس هم از دیگر دغدغه های ساکنین این گونه محلات به شمار می رود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1701268
ارسال نظر
نظرات