شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:48 منتشر شده در مورخ: 1399/11/06 شناسه خبر: 1701317
دبیر کمیته امور بانوان کنگره ۴ هزار شهید استان یزد:

یادواره شهدای زن استان یزد برگزار می‌شود

یادواره شهدای زن استان یزد برگزار می‌شود
رضایی دبیر کمیته امور بانوان کنگره ۴ هزار شهید استان یزد از برگزاری یادواره شهدای زن استان در روز ۸ بهمن‌ماه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، سپیده رضایی پیش از ظهر امروز در نشست خبری کمیته امور بانوان کنگره ملی شهدای استان یزد با اشاره به اینکه برنامه‌های ویژه‌ای در این کمیته برای کنگره طرح‌ریزی‌شده است، گفت: با توجه به اینکه بانوان نیمی از جمعیت کشور را شامل می‌شوند در بسیاری از رویدادها شاهد نقش‌آفرینی اثرگذار و مثبت آن‌ها هستیم.

دبیر کمیته امور بانوان کنگره 4 هزار شهید استان یزد به بخشی از برنامه‌های این کمیته در استان اشاره و اضافه کرد: اهدای 283 سری جهیزیه بین زوج‌های نیازمند، تهیه و تدوین مستند مادران شهید کورش فر، فضاسازی بانوی شهیده در آزادشهر و ساخت المان آن ازجمله اقدامات کمیته بانوان کنگره 4 هزار شهید استان یزد است.

وی به برگزاری 41 یادواره شهدا در یزد اشاره و اظهار داشت: این یادواره‌ها در نواحی و حوزه‌های مقاومت‌های بسیج برگزار شد و همچنین یادواره شهدای زن استان نیز در تاریخ 8 بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.

رضایی از تدوین 15 عنوان تألیفات خاص زنان شهید استان خبر داد و اذعان داشت: تجلیل از بانوان ایثارگر استان یزد، برگزاری 28 عنوان نشست سبک زندگی شهدایی در استان، برگزاری دو شب شعر در یزد و اردکان، تهیه مستند 10 دقیقه از خواهران شهدا و انتشار در فضای مجازی، برگزاری چله‌های ختم قرآن کریم و غرس 26 درخت با پلاک به نام شهدای بانوان استان در روز درختکاری از دیگر برنامه‌های کمیته بانوان کنگره 4 هزار شهید استان یزد است.

دبیر کمیته امور بانوان کنگره 4 هزار شهید استان یزد با اشاره به اینکه طرح به رسم ایثار از طرح‌های اثرگذار و مثبت این کنگره بود، اعلام کرد: این طرح در ابتدای آذرماه در استان یزد آغاز شد و با همراهی بسیار خوبی که انجام گرفت تا روز 25 دی‌ماه 4 هزار واحد اهدای خون و پلاسما صورت پذیرفت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1701317
ارسال نظر
نظرات