شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:41 منتشر شده در مورخ: 1399/11/06 شناسه خبر: 1701331
بخشدار مرکزی راز و جرگلان خبر داد؛

صدور مجوز ۲۳ سازمان مردم نهاد محلی در بخش مرکزی راز و جرگلان

صدور مجوز ۲۳ سازمان مردم نهاد محلی در بخش مرکزی راز و جرگلان
علی مقیمی از صدور ۲۳ سازمان مردم نهاد محلی در این بخش خبر داد و گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد محلی (سمن‌ها) به عنوان نمود مشارکت مردم، تحقق اهداف توسعه پایدار را هموار می‌سازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی مقیمی، بخشدار بخش مرکزی شهرستان رازوجرگلان در گفتگو با عصر اترک اظهارکرد: بخشداری مرکزی شهرستان رازوجرگلان در راستای افزایش مشارکت مردم در مدیریت امور جاری روستاها در امور خیریه، حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی، فعالیت‌های زیست محیطی و ... اقدام به صدور اجازه نامه برای راه‌اندازی سازمان‌های مردم نهاد محلی کرده است.

وی افزود: با توجه به وجود ظرفیت ارزشمند و بالای روستاییان بخش مرکزی در زمینه مشارکت فعالانه که بهره‌گیری از آن در سرعت و کیفیت توسعه و عمران روستا موثر خواهد بود با درخواست‌های تاسیس سمن‌ها موافقت شد.

بخشدار بخش مرکزی شهرستان رازوجرگلان اضافه کرد: با تایید بخشداری از ابتدای سال جاری برای ۲۳ سمن اجازه نامه فعالیت در حوزه های مختلف در بخش مرکزی رازوجرگلان صادر شد.

مقیمی با اشاره به اینکه در گذشته این بخش هیچ سمن مردم نهادی نداشته است، گفت: تمام این سمن‌های ثبت شده در همین یک سال اخیر شروع به کار کرده و امید است فعالیت این تشکل ها در توسعه و آبادانی روستا موثر واقع شوند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1701331
ارسال نظر
نظرات