شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 22:55 منتشر شده در مورخ: 1399/11/06 شناسه خبر: 1701498
گلایه آیت الله عاملی از رویکرد وزارت امور خارجه در برابر آل سعود؛

آقای ظریف ادبیات التماس با آل سعود به نتیجه ای نمی رسد/غرور ملی مان نشکنید

آقای ظریف ادبیات التماس با آل سعود به نتیجه ای نمی رسد/غرور ملی مان نشکنید
آیت الله سید حسن عاملی گفت: حدود چهار سال پیش در مجلس خبرگان به جناب آقای ظریف عرض کردم با ادبیات التماس، ذلت و هوات با آل سعود صحبت نکنید، این ادبیات آنها را جری و غرور مقدس ملت ما را می شکند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان ما آیت الله سید حسن عاملی با انتقاد از رویکرد و ادبیات وزارت امور خارجه در برابر آل سعود  در صفحه توئیتر خود نوشت: حدود چهار سال پیش در مجلس خبرگان به جناب آقای ظریف عرض کردم با ادبیات التماس، ذلت و هوات با آل سعود صحبت نکنید، این ادبیات آنها را جری و غرور مقدس ملت ما را می شکند و با ادبیات انقلاب اسلامی در تنافی کامل است. اما اذن واعیه در کار نبود.

وی افزود: این روزها ادبیات فوق به اوج رسیده است و شخصأ به عنوان یک ایرانی احساس حقارت بسیار سنگین می کنم. نه جسارت و جنایت چندین ساله آل سعود مایه عبرت شد و نه به عمق کینه بن سلمان و بی اختیار بودن او توجه شد و نه به ادبیات عزت مدارانه حضرت امام و مقام معظم رهبری وقعی نهاده شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: عزیزان ما در وزارت خارجه یقین داشته باشند که با التماس ذلیلانه به نتیجه ای نخواهند رسید. انعطاف در سیاست خارجی خوب است اما در جایی که انعطاف راهگشا باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1701498
ارسال نظر
نظرات