شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 14:51 منتشر شده در مورخ: 1399/11/07 شناسه خبر: 1701575
رئیس اداره بهداشت آمل اعلام کرد؛

آمل در وضعیت شکننده کرونایی/ 14 روستا در وضعیت قرمز هستند

آمل در وضعیت شکننده کرونایی/ 14 روستا در وضعیت قرمز هستند
علی رمضانی به شکننده‌بودن وضعیت نارنجی در آمل تاکید کرد و گفت: رنگ‌بندی یک عدد است و همه افراد باید پروتکل‌ها را رعایت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی رمضانی در گفتگو با خبرنگار بلاغ با اشاره به اینکه آمل در وضعیت نارنجی است، اظهار کرد: نارنجی یعنی وضعیت بسیار شکننده است، این ها عدد هستند و با کوچکترین افزایش به قرمز بر می گردیم، کوچکترین عدم رعایت و یا سهل‌انگاری های برای رعایت پرتکل شرایط را قرمز می کند.

وی با بیان اینکه 14 روستا در وضعیت قرمز هستند، عنوان کرد: 22 روستا در وضعیت قرمز بودند که در حال حاضر 14 روستا شرایط قرمز را دارند که امیدوارم با رعایت شرایط وضعیت بهتری را تجربه کنیم.

رئیس اداره بهداشت آمل در خصوص وضعیت بیماران بستری در بیمارستانهای آمل تصریح کرد: دو مورد بستری داریم، یکی بخش مراقبت ویژه یا icu است که بیماران بدخیم تحت درمان قرار می گیرند، در شرایط دیگر بخش عادی است که معمولا موارد بستری بالای 50 درصد مشکل ریه دارند بستری می شوند.

وی به شکننده بودن وضعیت نارنجی در امل تاکید کرد و افزود: رنگ بندی یک عدد و بسیار شکننده است، همه  افراد باید پروتکل ها را رعایت کنند.

رمضانی تغییر رنگ وضعیت کرنا در هر شهرستانی را براساس دستور ستاد کرونای کشور خواند و اظهار کرد: براساس ایتم های که داده می‌شود و مهم ترین آن تعداد بستری ها هستند، ستاد کرونای کشور با توجه به ان تصمیم گیری می کند که شهرستان چه وضعیتی دارد.

رئیس اداره بهداشت امل تصریح کرد: تمام روستاها در  اجرای طرح سردار سلیمانی در حال فعالیت هستند، 287 پایگاه در این طرح فعال بوده و 13 بلوک که سه بلوک از ان شهری است این طرح اجرا می شود.
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1701575
ارسال نظر
نظرات