شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 15:00 منتشر شده در مورخ: 1399/11/07 شناسه خبر: 1701620
مدیر‌کل دفتر فنی استانداری بوشهر خبرداد؛

برخورد قانونی با عاملان افزایش قیمت مصالح سنگی

برخورد قانونی با عاملان افزایش قیمت مصالح سنگی
موسوی گفت: مستند به ضوابط قیمت‌گذاری مصالح سنگی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان وزارت صمت و با توجه به افزایش نامتعارف قیمت مصالح فوق توسط برخی تولیدکنندگان و وجود شکایات متعدد، اداره کل صنعت، معدن و تجارت موظف است شکایات را رسیدگی و اعمال قانون کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ سیدموسی موسوی مدیرکل دفتر فنی استانداری بوشهر گفت: با توجه به اینکه قیمت مصالح سنگی خصوصا شن و ماسه در تعیین قیمت بسیاری از اقلام ساخت و ساز موثر است، بایستی ضمن محاسبه دقیق با لحاظ سایر شرایط حاکم بر جامعه و با تعیین سود متعارف برای تولید کنندگان، قیمت نهایی مشخص شود.

موسوی اظهار کرد: هر چند واحدهای تولیدی تاثیر بسزایی در تعیین شرایط کمی و کیفی اجرای پروژه‌های عمرانی دارند، اما افزایش غیر متعارف قیمت ها باعث بروز نگرانی و ایجاد مشکل برای مردم و سازندگان خواهد شد.

مدیرکل دفتر فنی استانداری بوشهر افزود: مستند به ضوابط قیمت‌گذاری مصالح سنگی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان وزارت صمت و با توجه به افزایش نامتعارف قیمت مصالح فوق توسط برخی تولیدکنندگان و وجود شکایات متعدد، اداره کل صنعت، معدن و تجارت موظف است شکایات را رسیدگی و اعمال قانون شود.

وی بیان کرد: مردم شریف استان و مصرف کنندگان مصالح فوق شکایات خود را به ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان ها اعلام کنند با هماهنگی انجام شده اداره کل صنعت، معدن و تجارت در اسرع وقت از طریق اداره کل تعزیرات حکومتی استان برخوردهای قانونی را انجام خواهد داد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1701620
ارسال نظر
نظرات