شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:00 منتشر شده در مورخ: 1399/11/07 شناسه خبر: 1701648
مدیرعامل واحد تولیدی شرکت فولاد آلیاژی ایران خبر داد؛

طراحی و تولید ۴۳۰گرید تخصصی فولادی / افزایش ۱۶ درصدی تولید انواع گرید‌های فولاد آلیاژی

طراحی و تولید ۴۳۰گرید تخصصی فولادی / افزایش ۱۶ درصدی تولید انواع گرید‌های فولاد آلیاژی
علیرضا چایچی یزدی مدیرعامل واحد تولیدی شرکت فولاد آلیاژی ایران گفت: تا پایان سال جهش تولید، تولیدات این شرکت به ۴۰۷هزارتن خواهد رسید که نسبت به مدت مشابه۱۶درصد افزایش داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا ، مدیرعامل واحد تولیدی شرکت فولاد آلیاژی ایران با بیان اینکه تولیدات این شرکت نسبت به مدت مشابه افزایش ۱۶درصدی  داشته است اظهار داشت: مجموع تولیدات این شرکت در محصولات مختلف تولیدی تا پایان سال به ۴۰۷هزارتن و تولید مواد مذاب شرکت نیز به ۵۲۰هزار تن خواهد یافت.

وی ادامه داد: در زمینه تولید نورد سنگین تولیدات این شرکت با ۱۸درصد افزایش به ۱۶۸هزارتن و  در زمینه نورد سبک در انواع مقاطع فولاد آلیاژی با۱۵درصد افزایش به ۱۸۰هزارتن خواهد رسید.
چایچی با اشاره به اینکه این شرکت ۴۳۰گرید  تخصصی را در کشور تولید می کند خاطرنشان کرد: تولیدات این شرکت در صنایع مادر تخصصی مانند خودرو سازی، نفت وگاز و انرژی مصرف دارد که با هدف قطع وابستگی به خارج کشور در حال فعالیت می باشد.
علیرضا چایچی یزدی مدیرعامل واحد تولیدی شرکت فولاد آلیاژی ایران در پایان با بیان اینکه طراحی و تولید انواع گریدهای تخصصی مورد نیازصنایع کشور با بالاترین استاندارد بین المللی در این شرکت تولید می شود،تصریح کرد: درسال جاری این شرکت ۱۲ گرید تخصصی فولاد را طراحی و تولید کرده است که باعث خودکفایی و عدم نیاز به محصولات مشابه خارجی شده است. 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1701648
ارسال نظر
نظرات