شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:08 منتشر شده در مورخ: 1399/11/07 شناسه خبر: 1701649
عباس جهانگیر زاده:

تجهیز مراکز درمانی شهرستان های اردبیل به دستگاه های پیشرفته/ پیگیر حل مشکلات مردم هستیم

تجهیز مراکز درمانی شهرستان های اردبیل به دستگاه های پیشرفته/ پیگیر حل مشکلات مردم هستیم
نماینده مردم پارس آباد ، بیله سوار و اصلاندوز گفت: پیگیریهای لازم برای استقرار سی تی اسکن ،ام آر آی و سونو گرافی در مراکز درمانی حوزه انتخابیه را انجام داده ایم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس جهانگیر زاده در گفتگو با خبرنگار  سبلان ما ، اظهار داشت: پیش پرداخت خرید ام آر آی و قرارداد خرید و تخصیص آن با وزارت بهداشت منعقد شد و قرار بر این است وزارتخانه نسبت به تهیه آن اقدام کرده و بعد از وارد کردن دستگاه ام آر آی تحویل بهداشت و درمان منطقه کند.

وی افزود: قبلا نسبت نسبت به تخصیص و تحویل یکی از پیشرفته ترین دستگاه های سی تی اسکن کشور به بیمارستان شهدای پارس آباد اقدام کرده بودیم و هم اکنون سی تی اسکن شهدا راه اندازی شده است.

نماینده مردم پارس آباد ، بیله سوار و اصلاندوز گفت: پیگیریهای  برای تخصیص سی تی اسکن به بیمارستان بیله سوار انجام داده ایم و به محض آماده سازی محل استقرار سی تی،دستگاه تحویل داده می شود.

وی تصریح کرد: همچنین دستگاه رادیولوژی درمان بستر اصلاندوز نیز 5 بهمن ماه تحویل و توسط متخصصان راه اندازی شد برای  قول این مرکز به دستگاه سونوگرافی پیگیری های لازم را انجام می دهیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1701649
ارسال نظر
نظرات