شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 16:04 منتشر شده در مورخ: 1399/11/07 شناسه خبر: 1701811
سرپرست شرکت گاز مازندران اعلام کرد؛

افزایش ۱۵ درصدی مصرف گاز در مازندران/ تامین گاز خانگی در اولویت قرار دارد

افزایش ۱۵ درصدی مصرف گاز در مازندران/ تامین گاز خانگی در اولویت قرار دارد
حمزه امیرتیموری گفت: باتوجه به سرمای هوا مصرف گاز در مازندران به ۳۶.۵ میلیون متر مکعب رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمزه امیر تیموری در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، اظهار کرد: باتوجه به سرمای هوا مصرف گاز در استان مازندران به ۳۶.۵ میلیون متر مکعب رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش یافت.

وی با تاکید بر ضرورت مدیریت مصرف و صرفه‌جویی، خاطرنشان کرد: مردم در استفاده بهینه از گاز طبیعی، کمال صرفه جویی را در مصرف داشته باشند که درصورت تحقق این مهم این شرکت را در ارائه خدمات هرچه بهتر به‌منظور تامین گاز به تمام نقاط استان و هم زمینه‌ساز استمرار جریان گاز به سایر نقاط کشور را فراهم کنند.
 
سرپرست شرکت گاز مازندران بیان کرد: مشترکان با کاهش یک تا دو درجه‌ می‌توانند به کاهش  پنج تا ۶ درصدی در مصرف گاز کمک کنند.
 
تیموری با اعلام اینکه مصرف بهینه گاز طبیعی و رعایت نکات ایمنی توسط مشترکان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، گفت: تامین گاز خانگی در فصل زمستان در اولویت قرار دارد که لازم است در این زمینه همه مشترکان همراه باشند.
 
به گزارش بلاغ، رکورد مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری با ثبت مصرف ۶۶۰ میلیون مترمکعب در یک شبانه روز شکست و تخصیص گاز به نیروگاه‌ها و صنایع محدودتر شد.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1701811
ارسال نظر
نظرات