شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 19:47 منتشر شده در مورخ: 1399/11/07 شناسه خبر: 1701871

علیپور: فرصت دهیم پرسپولیس به آرامش برسد/در مورد پرداخت بدهی‌های بین‌المللی هم صحبت شد

علیپور: فرصت دهیم پرسپولیس به آرامش برسد/در مورد پرداخت بدهی‌های بین‌المللی هم صحبت شد
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در مورد پرداخت بدهی‌های بین‌المللی باشگاه هم در هیات مدیره صحبت کردیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛محمد علیپور بعد از جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: امروز جلسه‌ هیات مدیره باشگاه بود و اعضای جدید حضور داشتند و مدیرعامل محترم هم گزارشی از وضعیت باشگاه و موضوع های مهم باشگاه ارایه کردند. تصمیم‌هایی که لازم بود و برنامه‌ ریزی‌هایی که لازم است بحث کردیم و تصمیم‌های خوبی گرفتم و ان شاالله روند روبه جلو باشگاه وضعیت بهتری پیدا کند.بحث های کاری روزانه است و تصمیم‌های خوبی گرفته شد.

 
عضو هیات مدیره باشگاه در مورد پرداخت مطالبات بدهی‌ های بین المللی باشگاه عنوان کرد:  همین ها را بحث کردیم و قبلا هم این مسایل بود. در مورد برانکو و ... مدیرعامل و هیات مدیره محترم باشگاه به دنبال حل مشکلات هستند. سمیعی خیلی زحمت می‌کشد و اعضای جدیدی هم به هیات مدیره باشگاه اضافه شده‌اند.
 
وی در مورد وضعیت ترابی عنوان کرد: من اطلاعی ندارم و از کادر فنی در این مورد سوال کنید.
 
علیپور در مورد بحث داوری و اینکه برنامه ریزی مسابقات به سود پرسپولیس است، گفت:  حتما تیم باید آرامش داشته باشد و در جو آرام بازی کند و مطمئن باشید که پرسپولیس رو به جلو حرکت می‌کند و طبیعی است که برد و باخت وجود دارد. گاهی  در خانه‌مان هم مشکل پیش می‌آید. فرصت بدهید تیم حرکت کند و آرامشش را به دست بیاورد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1701871
ارسال نظر
نظرات