شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:09 منتشر شده در مورخ: 1399/11/08 شناسه خبر: 1702047
شکوری: میراث‌دار بدهی مدیران قبلی هستیم؛

مطالبات دستیار کالدرون تسویه شد/ پرداخت طلب بودیمیر تا شنبه غیرممکن است!

مطالبات دستیار کالدرون تسویه شد/ پرداخت طلب بودیمیر تا شنبه غیرممکن است!
مطالبات اینیگو والنسیا توسط باشگاه پرسپولیس پرداخت شد اما شرایط سرخ‌ها برای پرداخت بدهی به ماریو بودیمیر دشوار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، طلب اینیگو والنسیا طبق حکم صادره از سوی کمیته انضباطی فیفا و با پیگیری صورت گرفته از سوی باشگاه برای تامین اعتبار لازم به حساب وی واریز شد.

پرونده اینیگو والنسیا دستیار گابریل کالدرون، جزو مواردی بود که در دادگاه داوری ورزش برای آن استیناف‌خواهی شده بود ولی در نهایت باشگاه، با توجه به رقم مورد تعهد و هزینه‌های رسیدگی در CAS، تصمیم گرفت، آن را از جریان رسیدگی خارج کند.

مدیریت باشگاه در نهایت روز گذشته (سه‌شنبه) پس از تامین اعتبار ارزی مورد نیاز، نسبت به واریز به شماره حساب اعلامی اقدام کرد.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات ماریو بودیمیر گفت: باید به بودیمیر ۴۷۵ هزار یورو به اضافه ۵ درصد سود قرارداد را پرداخت کنیم که مبلغ هنگفتی است. واقعاً پرداخت چنین مبلغی بدون کمک تا روز شنبه تقریباً غیرممکن است و اگر این پول پرداخت نشود، شرایط بسیار سخت خواهد شد. 

شکوری در خصوص اینکه آیا باشگاه پرسپولیس توانسته قسمتی از پاداش قهرمانی در آسیا را از کنفدراسیون آسیا بگیرد؟ تاکید کرد: با وجود مشکلات مالی که داریم متأسفانه کنفدراسیون فوتبال آسیا یک ریال هم از پاداش را به ما نداده و واقعا دچار مشکل هستیم. تحریم‌های ظالمانه‌ای که علیه ما وجود دارد باعث شده تا نتوانیم این پاداش‌ها را نقد کنیم. اگر نتوانیم تا شنبه طلب بودیمیر را پرداخت کنیم پنجره بسته می‌شود و این کار ما را سخت می‌کند. از نهادهای مربوطه درخواست دارم به مسئله چنین قراردادهایی مثل بودیمیر ورود کنند. از ابتدای حضور در باشگاه به همراه سمیعی، هیچ مبلغی از سوی کارگزار و دولت دریافت نکرده‌ایم و تلاش‌های سمیعی تا به اینجا تیم را سر پا نگه داشته است.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین اخبار از پرونده گابریل کالدرون هم گفت: رأی کالدرون احتمالا تا یک ماه آینده می‌آید. ما تا امروز توانسته‌ایم ۵-۶ پرونده را پاک کنیم، اما واقعا هزینه ها سنگین است. نزدیک به ۱۱ هزار فرانک سوئیس هزینه دادگاه CAS النصر را دادیم، در خصوص پرونده عیسی آل کثیر مبالغ ارزی پرداخت کردیم و در پرونده النصر هم انرژی و هم هزینه زیادی کردیم. تمامی مسائل انرژی را از باشگاه گرفته است.

ابراهیم شکوری در واکنش به بیانیه رسول پناه علیه گل‌محمدی و واکنش باشگاه به این مسئله و حواشی چند روز اخیر گفت: غیر از مشکلات مالی، این حواشی هم انرژی زیادی از ما گرفت. نباید در این خصوص دیگر صحبت کنیم و باید این مسائل را فراموش کنیم؛ باید به فکر آینده باشیم. بدهی‌های گذشته و انباشته شده آنقدر زیاد است که فرصت برای کار دیگر نمی‌گذارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1702047
ارسال نظر
نظرات