شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:09 منتشر شده در مورخ: 1399/11/08 شناسه خبر: 1702117
استاندار یزد:

نقش مادران و همسران شهدا برای جامعه تبیین شود

نقش مادران و همسران شهدا برای جامعه تبیین شود
طالبی استاندار یزد گفت: اگر ما بتوانیم به خوبی نقش مادران شهدا و همسران شهدا و کسانی که با شهدا انس داشتند را برای جامعه تبیین کنیم به گسترش هرچه بهتر فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ کار و سخت کوشی که جامعه ما الان به آن نیاز دارد کمک خواهیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا؛ محمد علی طالبی پیش از ظهر امروز در یادواره استانی زنان شهید و تجلیل از بانوان جانباز که در حسینیه سید محمد آقا برگزار شد اظهار داشت: خیلی خوشحالیم که در چهار چوب سلسله برنامه های تکریم و تجلیل از ایثارگران و برنامه های کنگره بزرگداشت 4 هزار شهید استان یزد شاهد برگزرای یکی از افتخار آمیزترین برنامه های تجلیل از شهدای و ایثارگران زن در استان یزد هستیم.

استاندار یزد افزود: مطمئناً برگزاری این گونه برنامه ها و مراسم ها ضمن اینکه تجلیل و تکریم از مقام شهدای زن و همچنین ایثارگران بزرگوار است به الگو سازی و تبیین نقشی که زنان در ابعاد مختلف تربیتی و پرورشی کمک خواهد کرد.  

وی با بیان اینکه اگر موفقیتی در عرصه های مختلف داشتیم  به دلیل ایثار شهدا است گفت: موفقیت های بزرگی که با ایثارگری رزمندگان عزیزمان در صحنه های مختلف دفاع مقدس داشتیم که همه این ها مرهون تربیت رزمندگان عزیزمان در دامان مادران و زنانی است که به اتکا آموزه های دینی و فرهنگ غنی جامعه چنین فرزندانی را پرورش دادند و این فرزندان توانستند سنگر های بزرگی را عرصه های مختلف فتح کنند.

طالبی ادامه داد: ما همین روحیه و همین ایثار را در مادران امروز داریم اگر ما بتوانیم به خوبی نقش مادران شهدا و همسران شهدا و کسانی که با شهدا انس داشتند را برای جامعه تبیین کنیم به گسترش هرچه بهتر فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ کار و سخت کوشی که جامعه ما الان به آن نیاز دارد کمک خواهیم کرد.

استاندار یزد در پایان افزود: یادواره استانی زنان شهید و تجلیل از بانوان جانباز سر آغازی برای تبیین هرچه بهتر نقش و تاثیر مادران شهدا و زنان ایثارگر در عرصه های مختلف است. با توجه به هرچه بهتر و بیشتر این نقش بتوانیم ارتباط خوب و منطقی را بین نقش زنان در دفاع مقدس و موفقیت های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی با جامعه برقرار کنیم و به اتکا همین نقش و تاثیر گذاری برای راهی که نیاز داریم در آینده در راستای توسعه کشور و در راستای حفظ دستاورد های نظام مقدس جمهوری اسلامی طی کنیم از این آموزه ها انشالله بهره مند شویم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1702117
ارسال نظر
نظرات