شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:38 منتشر شده در مورخ: 1399/11/09 شناسه خبر: 1702343
با حضور روسای اداره قرآن و عترت و فرهنگی انجام شد؛

برگزاری کارگاه توجیهی اولین جشنواره هنر قرآنی دانش به صورت مجازی

برگزاری کارگاه توجیهی اولین جشنواره هنر قرآنی دانش به صورت مجازی
کارگاه توجیهی اولین جشنواره هنر قرآنی دانش به صورت مجازی با حضور روئسای ادارات قرآن، عترت و نماز و اداره فرهنگی هنری اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، کارگاه توجیهی صبح امروز این جشنواره با حضور سعید غفاریان رئیس اداره قرآن، عترت و نماز همچنین کاظم پناهی رئیس اداره فرهنگی هنری اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در استودیو هماورد آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد.

در این کارگاه که به صورت زنده از شبکه شاد پخش شد معاونین و مربیان پرورشی ناحیه یک یزد به صورت مجازی شرکت کردند.

غفاریان با اشاره به برگزاری این جشنواره برای اولین بار در سطح آموزش و پرورش استان به تشریح اهداف و برنامه های تدارک دیده شده، معرفی رشته ها و نحوه مشارکت دانش آموزان در آن پرداخت و ابراز داشت: این جشنواره با محوریت قرآن، عترت، نهج البلاغه و نماز در قالب های هنری و قرآنی برگزار می شود و مخاطبان آن دانش آموزان دوره دوم ابتدایی، متوسطه اول و دوم هستند.

کاظم پناهی نیز در رابطه با بخش هنری جشنواره نظیر معرفی رشته ها، شرایط شرکت و نحوه ارسال آثار توضیحاتی بیان داشت.

در این کارگاه مجازی روسای ادارات پس از پاسخگویی به سوالات معاونین و مربیان پرورشی، بر اهمیت اطلاع رسانی و جذب دانش آموزان همچنین حضور پرشور و حداکثری آنان در جشنواره تاکید کردند.

گفتنی است اولین جشنواره هنر قرآنی دانش باهدف تقویت بنیه معرفتی و تربیتی دانش آموزان با تمسک به قرآن کریم از 30 آذرماه امسال به همت اداره کل قرآن، عترت و نماز و معاونت فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری یزدآغاز به کار کرده و در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1702343
ارسال نظر
نظرات