شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:41 منتشر شده در مورخ: 1399/11/09 شناسه خبر: 1702420
مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مروست:

کتاب تضمین‌کننده آینده علمی و موفقیت اجتماعی در جامعه است

کتاب تضمین‌کننده آینده علمی و موفقیت اجتماعی در جامعه است
فلاحتی مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مروست گفت: کتاب و سوق‌دادن کودکان و نوجوانان به سمت مطالعه و کتابخوانی تضمین آینده علمی و روحی و موفقیت اجتماعی آنان خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از یزدرسا، جلسه هماهنگی جشنواره جام باشگاه های کتابخوانی صبح امروز با حضور مسئولان فرهنگی در مروست برگزار شد.

در این جلسه که با حضور کمال مسئو‌ل دبیرخانه رویدادهای کتابخوانی استان و‌ شیشه بری رئیس گروه امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت فلاحتی مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مروست، مسئولین انجمن های فرهنگی و هنری، مربیان و‌ تسهیلگران باشگاه های کتابخوانی و مراکز پیش دبستانی برگزار شد در خصوص نحوه ثبت فعالیت های باشگاه های کتابخوانی و‌ افزایش سطح مطالعه کودکان و نوجوانان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

کتاب تضمین کننده آینده علمی و موفقیت اجتماعی در جامعه است

حجت فلاحتی در این جلسه به اهمیت مطالعه در نسل جوان و کودک اشاره کرد و گفت: کتاب و سوق دادن کودکان و نوجوانان به سمت مطالعه و کتابخوانی تضمین آینده علمی و روحی و موفقیت اجتماعی آنان خواهد بود.

مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مروست با اشاره به اینکه یکی از راه های اساسی و اصلی ارتقا سطح اعتماد به نفس و قدرت بیان، مطالعه کتاب است اظهار داشت: باید خانواده ها با هدایت فرزندان خودشان به سمت باشگاه های کتابخوانی از ظرفیت های موجود در این باشگاه استفاده کنند.

لازم به ذکر است در این جلسه کمال و شیشه بری به سوالات تسهیلگران‌ پاسخ و‌ در‌ پایان از مربیان و‌تسهیلگران فعال در حوزه کتاب و کتابخوانی تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام/
 

https://www.dana.ir/1702420
ارسال نظر
نظرات