شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:37 منتشر شده در مورخ: 1399/11/09 شناسه خبر: 1702444
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین:

استمرار انقلاب اسلامی با حفاظت همه‌جانبه از آن امکان‌پذیر است

استمرار انقلاب اسلامی با حفاظت همه‌جانبه از آن امکان‌پذیر است
آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: باید امانت انقلاب را با همه عظمتش حفظ کنیم و خلاف از سوی هرکسی رخ می‌دهد باید جلوی آن گرفته شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی ظهر امروز(پنج شنبه) در دیدار با جلیلی، مدیر جدید حراست کل استان قزوین و معاونین وی با تبریک به‌مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر اظهار کرد: در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی قرار داریم که یادآور خاطرات معنوی، حماسی و ایام اللهی و اعجاز خداوند در روزگار ظلمت و تاریکی و در واقع انفجار نور بود.

وی افزود: پیش از انقلاب در واقع شاهد سلطه تمام‌قد آمریکا بر کشور و نوکری تمام‌عیار مزدوران آمریکایی به نام دولتی بودیم که هیچ اراده‌ای از خود نداشت و هر چه بود اراده اجانب و امریکا و صهیونیست‌ها بود و شیاطین بر ما مسلط شده بودند.

امام جمعه قزوین تصریح کرد: در شرایط ظلمت و تاریکی پیش از انقلاب، عالمی به پا خواست و تنهای تنها فریاد انقلاب و بیداری ملت را سرداد. زمانی که امام راحل فعالیت‌های انقلابی خود با تکیه بر آیه "اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت اَقدامَکُم" شروع کردند؛ حتی حوزه علمیه آمادگی نداشت و هنوز متوجه نبود که باید آرایش انقلابی به خود بگیرد.

وی با تاکید براینکه باید از حوادث گذشته عبرت بگیریم؛ عنوان کرد: برای پیروزی انقلاب بسیاری از مردم زندانی، شکنجه و شهید شدند؛ لذا ما باید برای حفظ و تداوم انقلاب تلاش کنیم. امانتی را که گذشتگان به خوبی حفاظت کردند اکنون به نسل کنونی واگذار شده و اینکه ما با این امانت چه می‌کنیم بسیار مهم است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تاکید کرد: انقلابی که اکنون به دست ما رسیده باید طوری نشان دهیم که مردم بدانند آن دوران تبعیض‌ها، رانت‌خواری‌ها و اختلاف طبقاتی‌ها و اینکه مجرم جای مظلوم بنشیند یا مسئولی در مقابل تخلفات خود مصونیت داشته باشد، تمام شده است.

وی عنوان کرد: باید امانت انقلاب را با همه عظمتش حفظ کنیم، البته بعضا شاهد مسائلی هستیم که موجب تکدر خاطر می‌شود و پرسیده می‌شود مگر این مملکت نگهبان و حراست نداشت. باید خلاف از سوی هرکسی رخ می‌دهد جلوی آن گرفته شود، بسیجیان باید چشم بیدارِ امانتداری نظام و ارزش‌های دینی باشند.

عابدینی در پایان گفت: در بسیاری مواقع حضور بابرکت نیروهای حراست جلوی ناامنی‌ها و فساد را گرفته است. باید چشمان خود را به روی حقایق باز کنیم و نگذاریم بدی‌ها از کنار چشمان ما عبور کند و تا زمانیکه نفس می‌کشیم و زنده‌ایم کاری کنیم که پس از مرگ پشیمان از کارهای کرده و نکرده خود نشویم و از خداوند نخواهیم که برای جبران خطاهای گذشته، مجدد به دنیا برگردیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1702444
ارسال نظر
نظرات