شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 23:37 منتشر شده در مورخ: 1399/11/09 شناسه خبر: 1702499
امام جمعه شهرستان سرعین؛

هدف از تولید فیلم« بانوی بهشتی»، ایجاد تفرقه بین مسلمین است

هدف از تولید فیلم« بانوی بهشتی»، ایجاد تفرقه بین مسلمین است
امام جمعه شهرستان سرعین ضمن محکوم کردن توطئه جدید استکبار تحت عنوان فیلم« بانوی بهشتی»، هدف ازاین اقدام ضد فرهنگی را ایجاد تفرقه بین مسلمین عنوان کرد و گفت: تنها با حفظ وحدت می توان برابر تزویر استکبار ایستادگی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام محمود اصغری امام جمعه شهرستان سرعین در گفتگو با سبلان ما، به فیلم ساخته شده توسط یاسر الحبیب از ایادی استکبار در مورد ساحت مقدس حضرت زهرا(س) تحت عنوان بانوی بهشتی  اشاره کرد و با بیان اینکه این فیلم فریب است و قصد تفرقه بین مسلمین را دارد گفت: همه مراجع نیز این فیلم و این کار را حرام اعلام کردند.

وی به محورهای وحدت آفرین در قرآن کریم اشاره کرد و گفت: حفظ وحدت، با هم بودن و چنگ زدن به حبل الله در قران کریم به مسلمین سفارش شده است و همه ما باید در راستای حفظ وحدت بین شیعیان و اهل سنت اقدام کنیم تا برابر دسیسه ها و توطئه های دشمن پیروز و سربلند شویم.

حجت الاسلام اصغری با بیان اینکه اهل سنت برادران شیعه هستند به محورهای وحدت آفرین بین این دو مذهب دین اسلام اشاره کرد و گفت: همه ما مسلمان هستیم و اعمال دینی چون نماز، روزه و حج بین ما وحدت آفرین است.

وی در پایان سخنان خود ضمن محکوم کردن این اقدام  و کار ضد فرهنگی، گفت: امروز دشمنان اسلام در صدد هستند تا با ایحاد شبهه و تفرقه اندازی بین مسلمین به اهداف خود برسد لذا همه مسلمین باید ضمن هوشیاری با بصیرت افزایی بتوانند توطئه های دشمنان را به موقع شناسایی کرده و نسبت به رفع انها هوشمندانه عمل کنند.

امام جمعه شهرستان سرعین به دوران انقلاب اسلامی نیز اشاره کرد و گفت: همانگونه که مردم ایران در سال های 56 و 57 با رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی یکصدا و یکدل رژیم پهلوی، این دست نشانده استکبار را از کشور اسلامی بیرون راندند امروز هم با حفظ وحدت و همدلی همچنان در صحنه بوده و این راه را تا ظهور حضرت صاحب الزمان(عج) محکم و پابرجا ادامه خواهند داد.

 

انتهای پیام/ج 

https://www.dana.ir/1702499
ارسال نظر
نظرات