شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:17 منتشر شده در مورخ: 1399/11/11 شناسه خبر: 1702760
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی البرز؛

مطالبات ۱۵۰ هزار بازنشسته تامین اجتماعی البرز پیگیری شد/ متناسب سازی حقوق بازنشستگان سال ۱۴۰۰ انجام می شود

مطالبات ۱۵۰ هزار بازنشسته تامین اجتماعی البرز پیگیری شد/ متناسب سازی حقوق بازنشستگان سال ۱۴۰۰ انجام می شود
ابوالحسن قورچیان گفت: با توجه به تجمعات اخیر بازنشستگان و بر اساس قول مساعد سازمان برنامه و بودجه ،سال ۱۴۰۰ متناسب سازی حقوق بازنشستگان انجام می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز درباره تجمعات اخیر بازنشستگان در کرج در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تیتریک، گفت: بر اساس درخواست کانون ها، جامعه کارگری و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی پیگیری های لازم از سازمان برنامه و بودجه صورت گرفت.

ابوالحسن قورچیان افزود: بر اساس قول مساعد آقای نوبخت در بودجه 1400 اعتبار بسیارخوبی به تامین اجتماعی اختصاص پیدا کند تا سازمان همانند دیگر صندوق ها متناسب سازی حقوق بازنشستگان را به نحو احسن انجام دهد تا رضایت خاطر بازنشستگان تامین اجتماعی جلب شود.
 
وی با اشاره به اینکه متناسب سازی بر اساس سابقه انجام می شود تا شاهد رعایت عدالت در مورد بازنشستگان  باشیم، اظهار داشت: استان البرز 150 هزار بازنشسته تامین اجتماعی دارد.
قورچیان به یک قانون جدید درباره خانم ها اشاره و تصریح کرد: بانوان با 20 سال سنوات در 42 سالگی می توانند بازنشسته شده خدمات بازنشستگی دریافت می کنند.
 
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز در خاتمه خاطر نشان داشت: خانم های 55 ساله اگر سابقه بیمه زیر 10 سال داشته باشند می توانند تفاوت بیمه را خریداری کرده و بازنشسته شوند در غیر این صورت باید برای بازنشستگی منتظر بمانند تا به 55 سال سن برسند.  
 
 
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1702760
ارسال نظر
نظرات