شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:42 منتشر شده در مورخ: 1399/11/11 شناسه خبر: 1702772
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل:

افزایش مصرف برق در صنعت، نشانگر جهش تولید در صنعت است

افزایش مصرف برق در صنعت، نشانگر جهش تولید در صنعت است
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: بر اساس آمار شرکت توزیع نیروی برق استان، میزان برق مصرفی در بخش صنعت استان در 10 ماه گذشته از رشد 12/6 درصدی برخوردار بوده است که نشان از شکوفایی بخش تولید و صنعت استان دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از سبلان ما، محمد اهلی صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بسیار خوشحالیم تا اعلام کنیم مصرف برق استان از چنین جهشی در سال 99 برخوردار بوده است که در مقایسه با آمار کشوری بسیار جلوتر هستیم.

وی افزود: این افزایش برق نشان از افزایش حجم سرمایه گذاری ها و تولیدات واحدهای صنعتی استان دارد که در سایه تلاش وافر واحدهای تولیدی و مسئولان استانی اتفاق افتاده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: نمونه بارز این افزایش سرمایه گذاری ها، واگذاری بیش از 50 هکتار زمین صنعتی در 9 ماهه اول سال جاری به سرمایه گذاران بوده است که این امر یک اتفاق مهم و تاریخی برای صنعت استان محسوب می شود.

اهلی با اشاره به اینکه صنایع کوچک انعطاف‌پذیری بیشتری در بحران ها و تحولات اقتصادی از خود بروز می دهند، بیان کرد: رشد اقتصادی نیازمند حمایت همه جانبه از بنگاه های اقتصادی است و صنایع کوچک و متوسط نیز به نوبه خود در راستای توسعه صنایع نقش مهمی را ایفا می‌کنند که به همین منظور نیاز است توجه ویژه‌ای به این بخش از صنعت استان شود.

وی ایجاد شرایط لازم برای سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان را یکی از اهداف مهم این شرکت دانست و تصریح کرد: راه رسیدن به این هدف نیازمند ایجاد زیرساخت‌های لازم در شهرک‌های صنعتی است که در این راستا، گام های بلندی در جهت تکمیل و توسعه زیر ساخت های لازم برای توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی استان انجام پذیرفته است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1702772
ارسال نظر
نظرات