شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 13:19 منتشر شده در مورخ: 1399/11/11 شناسه خبر: 1702837
فعال سیاسی استان بوشهر:

قوه قضائیه بدون هیچ مماشاتی با مفسدان دانه درشت برخورد می‌کند

قوه قضائیه بدون هیچ مماشاتی با مفسدان دانه درشت برخورد می‌کند
رضایی گفت: قوه قضائیه نشان داده است، برخورد با فساد و رانت را از خود شروع کرده و بدون هیچ مماشاتی با دیگر مفسدان دانه درشت در هرجایگاهی و با هر نسبتی برخورد می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد رضایی فعال سیاسی استان بوشهر در گفت و گو با خبرنگار سپاس اظهار کرد: مبارزه با فساد و رانت خواری یکی از اهداف نظام اسلامی است که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در اشکال مختلف با جدیت پیگیری شده است. نگاه خاص حضرت امام ره در این زمینه و همچنین تاکیدات موکد رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه ای موید این نکته است رهبر معظم انقلاب در تعبیری از فساد به عنوان اژدهای هفت سر یاد می کنند.

فعال سیاسی استان بوشهر افزود: رهبر معظم انقلاب معتقد به برخورد قاطع و همه جانبه با فساد بوده اند. طی سالهای اخیر قوه قضائیه به عنوان یکی از اصلی ترین متولیان این موضوع همچون گذشته، اقدامات خوبی انجام داده است. البته باید گفت در زمان حضرت آیت الله رئیسی روند این حرکت مقدس بیشتر شده است. امروز قوه قضائیه در هر نقطه ای که فساد ورانتی مشاهده نماید. این فساد و رانت در هر سطحی باشد ورود پیدا می کند و بشدت برخورد و به مردم منعکس می‌شود.

وی بیان کرد: قوه قضائیه نشان داده است، برخورد با فساد و رانت را از خود شروع کرده و بدون هیچ مماشاتی با دیگر مفسدان دانه درشت در هرجایگاهی و با هر نسبتی برخورد می‌کند. این عملکرد قوه قضائیه، مخصوصا برخوردهای اخیرش با فساد دانه درشت ها در حوزه ارز، باعث افزایش امید مردم به نظام اسلامی و اعتماد بیشتر به این قوه شده است.

رضایی گفت: مردم توقع دارند مبارزه با فساد، رانت، پارتی بازی های برخی صاحب منصبان بدون هیچگونه چشم پوشی انجام و نتیجه به مردم اعلام شود. این روند الحمدالله با نگاه ویژه حضرت آیت الله رئیسی در قوه قضائیه بخوبی در حال انجام و قابل تقدیر است.

فعال سیاسی استان بوشهر عنوان کرد: شکی نیست که این اژدهای هفت سر تا نابودیش فاصله وجود دارد و سعی می کند هزینه هایی علیه این قوه ایجاد نمایند، اما باید این مبارزه، با کار مستمر و با قدرت همچنان ادامه یابد.

وی تصریح کرد: وقتی مشاهده می کنیم برخی مدعیان بجای تقدیر از قوه قضائیه، به تلاش برای تخریب قوه قضائیه می پردازند و برای خودشان حریمی غیر قانونی قایل می شوند، ارزش کار قوه قضائیه و درستی رفتارش در آتش زدن لانه های فساد بیشتر نمایان می شود.

رضایی خاطرنشان کرد: معتقدم جنبش عدالت طلبی در فضای رسانه و در عرصه حوزه و دانشگاه به عنوان تقویت کننده قوه قضائیه در مبارزه با فساد می تواند بسیار موثر باشد تا هیچ مفسدی در هیچ جایگاهی برای خودش حریمی امن قایل نشود. ان شاءالله بتوانیم هرروز به اهداف عالیه نظام برای تمدن سازی نوین ایرانی اسلامی نزدیکتر شویم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1702837
ارسال نظر
نظرات