شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:20 منتشر شده در مورخ: 1399/11/11 شناسه خبر: 1702868
آخرین وضعیت کرونایی دو شهرستان بحرانی استان یزد؛

شناسایی ۵۲ مورد ابتلا به بیماری کرونا در ابرکوه/ ثبت رکورد ۱۰ مبتلا در بافق

شناسایی ۵۲ مورد ابتلا به بیماری کرونا در ابرکوه/ ثبت رکورد ۱۰ مبتلا در بافق
سلمانی مسئول روابط عمومی دانشگاه شهید صدوقی یزد بیان کرد: طی ۴۸ ساعت ۵۲ مورد ابتلا به بیماری کرونا مثبت در شهرستان ابرکوه شناسایی کرده ایم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم سلمانی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در مورد وضعیت قرمز کرونا در شهرستان ابرکوه گفت: طی ۴۸ ساعت ۵۲ مورد ابتلا به بیماری کرونا مثبت در شهرستان ابرکوه شناسایی کرده ایم که ۴۷ نفر از آنها در مراحل ابتدای بیماری شناسایی شدند که بستری نشده اند.  

 
مسئول روابط عمومی دانشگاه شهید صدوقی یزد افزود: افرادی که شناسایی و پایش شدند تحت مراقبت و ایزوله هستند. همچنین تمام افراد مشکوکی که با فرد مبتلا ارتباط داشته اند باید در قرنطینه خانگی بمانند و دستورالعمل ها را رعایت کنند تا وضعیت آنها مشخص شود.
 
وی ادامه داد:میانگین رعایت دستورالعمل های بهداشتی در  استان ۷۴درصد است و کمترین میزان عمل به دستورالعمل های بهداشتی را میبد با ۶۹ درصد، مهریز با ۷۰ درصد و ابرکوه با ۷۱ درصد دارند.
 
سلمانی خاطرنشان کرد: در شهرستان بافق هم در یک روز ۱۰ نفر مبتلا به بیماری کرونا شناسایی شده و این عدد به صورت قابل ملاحظه ای افزایش داشته است و همچنین تیمی از معاونت بهداشتی دانشگاه شهید صدوقی برای انجام آزمایش ها اعزام شده اند.
 
مسئول روابط عمومی دانشگاه شهید صدوقی یزد عنوان کرد: در طرح شهید سلمانی خانواده هایی که مبتلا به بیماری کرونا هستند شناسایی می شوند و تمام آزمایش ها  و هزینه ها آن رایگان است. درحال حاضر طرح شهید سلیمانی باعث جلوگیری از ابتلا بیشتر این بیماری شده و وضعیت در حال کنترل است و امیدواریم مردم هم تمام دستورالعمل ها را رعایت کنند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1702868
ارسال نظر
نظرات