شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:30 منتشر شده در مورخ: 1399/11/11 شناسه خبر: 1702872
رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد خبر داد

برگزاری هشتمین المپیاد ورزش محلات یزد به صورت مجازی

برگزاری هشتمین المپیاد ورزش محلات یزد به صورت مجازی
ملازینلی از برگزاری هشتمین المپیاد ورزش محلات در یزد خبر داد و گفت: این المپیاد امسال به دلیل شرایط خاصی که به وجود آمده به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا؛ عباس ملازینلی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان یزد از برگزاری هشتمین المپیاد ورزش محلات در یزد خبر داد و گفت: این المپیاد امسال به دلیل شرایط خاصی که با شیوع کرونا بر جامعه حکمفرما شده به صورت مجازی در یزد برگزار می‌شود و برای همه گروه‌های سنی طرح‌ریزی شده است.

وی همگرایی خانواده‌ها، تحرک بدنی، سلامت جسمی و روانی و ارتقای نشاط اجتماعی را از اهداف برگزاری این المپیاد ورزشی عنوان کرد و افزود: 9 انجمن ورزشی در سازمان فرهنگی ورزشی جهت برگزاری این المپیاد تشکیل شده است و شهروندان می‌توانند با مراجعه به سایت Farhang.yazd.ir ثبت نام و پروتکل‌های شرکت در این دوره از المپیاد را دریافت کنند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: هشتمین المپیاد مجازی ورزش محلات همزمان با دهه فجر امسال آغاز و تا 24 اسفندماه مصادف با مبعث حضرت رسول (ص) ادامه خواهد داشت و برای این دوره از المپیاد 39 رشته ورزشی ویژه آقایان و 38 رشته ورزشی ویژه بانوان در نظر گرفته شده است.

ملازینلی با بیان اینکه یکی از محرک‌های اصلی توسعه نهادینه کردن ورزش در بین خانواده‌ها است، ادامه داد: هشتمین المپیاد مجازی ورزش محلات یزد در 147 رویداد ورزشی برگزار می‌شود و نزدیک به 600 مدال نیز در این دوره از المپیاد توزیع و بیشتر از 120 میلیون جایزه نقدی به برندگان المیپاد اهدا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دومین پاراالمیپاد ورزش محلات نیز امسال برای معلولان و جانبازان در استان برگزار می‌شود، گفت: سال گذشته بیش از 18 هزار شهروند در هفتمین المپیاد ورزش محلات بیشتر از قشر نوجوان و جوان و 300 نفر از معلولان و جانبازان در اولین پاراالمپیاد ورزش محلات در استان شرکت داشتند.

ملازینلی خاطرنشان کرد: در این دوره از المپیاد مجازی ورزش محلات یزد 26 هیئت ورزشی همکاری دارند و 9 انجمن ورزشی، 11 کارگروه، 15 کمیته برگزاری و 247 نفر مسئول و داور در برگزاری این المیپاد نقش دارند.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1702872
ارسال نظر
نظرات