شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 12:03 منتشر شده در مورخ: 1399/11/12 شناسه خبر: 1703181
استاندار البرز در مراسم نواختن زنگ انقلاب؛

افتتاح ۲۷۰ پروژه دهه فجر با اعتبار ۲ هزار میلیارد تومان در البرز/ آزادراه جنوبی کرج اواخر بهمن زیر بار ترافیک می‌رود

افتتاح ۲۷۰ پروژه دهه فجر با اعتبار ۲ هزار میلیارد تومان در البرز/ آزادراه جنوبی کرج اواخر بهمن زیر بار ترافیک می‌رود
شهبازی گفت: همزمان با دهه مبارک فجر ۲۷۰ پروژه با اعتباری بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان در البرز به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از تیتریک، عزیزاله شهبازی امروز یکشنبه در مراسم نواختن زنگ انقلاب که همزمان با سراسر کشور در البرز نیز در مدرسه شاهد ایثارگران کرج برگزار شد، گفت: رعایت دستور العمل های بهداشتی در تمامی برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر یک الزام است و به طور قطع در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: زنگ انقلاب اسلامی همزمان با سالروز ورود تاریخی امام (ره) به میهن در البرز نیز نواخته شد تا یادآور سرآغاز خجسته عظمت، ایثار، اقتدار و مردم سالاری دینی در ایران باشد.
 
شهبازی با بیان اینکه مردم پشتیبان این انقلاب هستند، گفت: انقلابی که پس از چهل و دو سال با گذر از گردنه های خطرناک، همچنان مقتدر و سرفراز است و الگویی برای تمامی آزادی خواهان جهان شد.
 
استاندار البرز افزود: برخلاف شرایطی که بواسطه شیوع کرونا در دنیا و به تبع ان در ایران نیز حاکم است، اقدامات بزرگی در راستای عمران، آبادانی، توسعه و پیشرفت کشور به ثمر رسید.
 
وی اضافه کرد: از فردا پروژه ها و طرح های بسیاری همزمان با دهه مبارک فجر در البرز به بهره برداری می رسد.بر این اساس بیش از 270 طرح و پروژه در البرز به بهره برداری می رسد که بخش عمده آن مربوط به بخش خصوص است.
 
وی افزود: بیش از 2 هزار و 300 میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه ها صرف شده که 2 هزار میلیارد تومان ان مربوط به بخش خصوصی است و امسال مراسم بهره برداری از پروژه بزرگ آزادراه چرمشهر-آبیک را با اعتباری بیش از 10 هزار میلیارد تومان را نیز داریم.
 
استاندار البرز در خاتمه با اشاره به اینکه برای افتتاح مترو کرج نهایتا تا خرداد ماه به شهرداری فرصت داده ایم گفت: مراسم 22 بهمن امسال نیز به دلیل خطرات شیوع کرونا به صورت کاروان های خودرویی و با حداقل نفرات برگزار می شود.
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1703181
ارسال نظر
نظرات