شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:11 منتشر شده در مورخ: 1399/11/12 شناسه خبر: 1703336
مدیر عامل شرکت گاز استان یزد خبر داد؛

بهره مندی ۹۹درصد مردم استان یزد از گاز شهری تا پایان دهه فجر

بهره مندی ۹۹درصد مردم استان یزد از  گاز شهری تا پایان دهه فجر
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد گفت: با افتتاح وبهره برداری از پروژه های دهه فجر شرکت گاز در استان یزد امکان دسترسی حدود۹۹درصد مردم استان از نعمت گاز فراهم خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی  اکبر میدان شاهی مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در گفتگو با یزد رسا ،با بیان اینکه در قبل از انقلاب شرکت گاز در استان یزد هیچ فعالیتی نداشته خاطرنشان کرد: از ابتدای فعالیت شرکت گاز در استان تا کنون۷۴هزار و۸۶۸ مشترک روستایی و ۴۰۳هزار و۸۵۱ مشترک شهری از نعمت گاز برخوردار شده اند که با افتتاح پروژه های این شرکت در ایام الله دهه فجر امکان دسترسی ۹۹درصد مردم یزد به گاز فراهم خواهد شد.

وی  ادامه داد: در حال حاضر ۵۶۵ روستا و۲۱ شهر استان یزد از نعمت گازبرخوردار بوده  که تا پایان دهه فجر درصد بهره مندی روستاییان استان یزد از نعمت گاز به ۹۳درصد افزایش خواهد یافت.
میدان شاهی با بیان اینکه ۱۰هزارو۷۲۲کیلومتر شبکه گذاری  لوله  گاز از ابتدای فعالیت این شرکت در استان تاکنون انجام شده خاطرنشان کرد: به دنبال شبکه گذاری های  انجام شده ۲۵۳هزارو۳۰۱ مجوز انشعاب گاز نیز در استان صادر شده است که ۷۷هزار و۵۱۹مجوز آن در دولت یازدهم ودوازدهم بوده است.
میدان شاهی در ادامه با اشاره به  گستردگی جایگاههای سی ان جی در استان یزد گفت: در حال حاضر ۴۷جایگاه سی ان جی در استان یزد وجود دارد که ۶جایگاه در دولت یازدهم ودوازدهم و ۴۱جایگاه نیزدر دوره های گذشته احداث شده است.
وی با اشاره به اینکه کار گاز رسانی به روستاها و شهرهای استان یزد تقریبا به اتمام رسیده وبرنامه ریزی لازم برای دسترسی مابقی روستاها به گازنیز انجام شده اظهار داشت: با اتمام کار گاز رسانی به روستاها، اقدامات لازم برای دسترسی صنایع به گازشهری در حال انجام می باشد که در همین زمینه تاکنون ۸هزار و۶۰واحد صنعتی به گاز شهری دسترسی پیدا کرده اند.
میدان شاهی مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان تصریح کرد: جز مهمترین برنامه های شرکت گاز استان برنامه ریزی لازم برای دسترسی۴۵۰صنعت استان یزد به گاز شهری در دوسال آینده می باشد که با اقدامات وبرنامه ریزی های انجام شده این اقدام مهم انشاالله تا پایان سال۱۴۰۰به انجام خواهد رسید.
انتهای پیام/ 
 
https://www.dana.ir/1703336
ارسال نظر
نظرات