شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 10:50 منتشر شده در مورخ: 1399/11/13 شناسه خبر: 1703561
نائب رئیس شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری:

انقلاب اسلامی علمدار مقاومت جهان است/ دنیاطلبی و بی‌تدبیری دولتمردان از عوامل دیده‌نشدن دستاوردهای انقلاب است

انقلاب اسلامی علمدار مقاومت جهان است/ دنیاطلبی و بی‌تدبیری دولتمردان از عوامل دیده‌نشدن دستاوردهای انقلاب است
غفوری فرد گفت: عدم باور داشتن به توفیقات انقلاب در برخی مواقع، ناکارآمد نشان دادن انقلاب اسلامی توسط دشمن و دنیاطلبی برخی مسئولین از عوامل نادیده گرفتن دستاوردها و توفیق‌های انقلاب اسلامی بوده و باور پذیری تهاجم دشمن را ایجاد می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن غفوری فرد در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی صبح قزوین، با اشاره به دستاوردهای معنوی انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: پیش از ۱۰۰سال پیش نیچه یکی از فیلسوفان آلمانی مطرح کرد که خدا مرده است و غربی‌ها نیز این حمله را با خط درشت تیتر روزنامه‌ها کردند و این جمله را آگوست کنت به شکل دیگری عنوان کرد که هرچه علم پیشرفت کند خدا پا به عقب می‌گذارد.

وی افزود: خوشبختانه امروز ما شاهد مرکز ثقل علم سکولار و نوین هستیم چه بسا که در همین اغتشاشات اخیر آمریکا هم شاهد فریاد تکبیر و الله‌اکبر توسط عده‌ای از مردم در کاخ سفید بودیم.

نایب رئیس شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به خاطرات سردار سلیمانی بیان کرد: یکی از خاطرات شهید سلیمانی خواندن دو رکعت نماز در کاخ کرملین است که به تعبیر یکی از کارشناسان کشور نیجریه این یکی از دستاوردهای انقلاب است؛ چه بسا که کاخ کرملین برای نابودی تمام ادیان آمده بود درحالیکه سردار سلیمانی در مرکز این کاخ فریاد توحید سر داد و پوتین به عنوان رقیب امریکا و علمدار شوروی سابق برای این افسر ارشد ادای احترام کرد.

غفوری فرد با اشاره به دستاوردهای مادی انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد: اگرچه ممکن است گاهی فرصت‌ها مطابق میل انسان پیش نرود؛ اما با مقایسه ابعاد طولی و عرضی یا به عبارتی تاریخی و جغرافیایی خواهیم دید که کشور جمهوری اسلامی ایران توفیقات بسیاری داشته است.

اروپای غربی و امریکا رفوزه‌ترین کشورها در حوزه کرونا هستند

وی ادامه داد: طی یک سال اخیر همه بر این باور بودند که قله علم، اروپای غربی و امریکاست؛ اما امروز رفوزه‌ترین کشورها در بحث کرونا همین دو کشور بودند.

نماینده پیشین مجلس ابراز کرد: موفقیت جهان شرق و اسلام در کنترل ویروس کرونا؛ برگشت مردم به سوی خدا در جهان شرق و جهان اسلام به ویژه آسیای غربی که مرکز ثقل حضور مسلمانان است و توحید و بندگی به امر خداست که اینچنین توانستند به علم لازم برای کنترل آن روی آورند.

غفوری فرد اضافه کرد: اگرچه بخشی از مردم ما از حداقل‌های زندگی محروم هستند که باید مورد توجه قرار گیرند؛ اما باید دید که اگر انقلاب اسلامی نبود امروز کرونا چقدر از ایران کشته می‌گرفت و اگر این انقلاب نبود، امریکا در این متلاشی‌سازی منطقه آسیای غربی چیزی به نام ایران باقی نمی‌گذاشت.

کشورهای وابسته به امریکا، آباد نیستند

این مقام مسئول با تصریح بر اینکه هیچ کدام از کشورهایی که با امریکا در ارتباطند آباد نیستند، بیان کرد: کشور ترکیه که تمام تلاش خود را برای استقلال و عدم تدین انجام داد با سابقه هزار ساله امپراطوری در دولت عثمانی، سه مرحله تا سقوط پیش رفت بازهم انقلاب اسلامی ایران آن را نجات داد.

وی اظهار کرد: کشورهای عراق، سوریه، لبنان و سوریه همه در جریان عدم وابستگی به امریکا هستند؛ لذا زمانی که کشورها تکه تکه می‌شوند در واقع تکرار داستان هولوکاست انگلیسی در ایران اتفاق خواهد افتاد.

نایب رئیس شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به امکانات اقتصادی ایران اذعان کرد: مردم در شرایط کرونا اصول بهداشتی را رعایت می‌کنند که حاصل دستاوردهای انقلاب است، در حالیکه امروز در امریکا همچنان بحث دزدیدن ماسک و برخورداری از حداقل‌های بهداشتی مطرح است.

غفوری فرد ابراز کرد: طی یک سال اخیر علی‌رغم اینکه مباحث فروپاشی اقتصادی به خاطر بحث کرونا و شیطنت‌های پشت آن، در کل جهان از جمله ایران اتفاق افتاد؛ تکاپوی اقتصادی، اجتماعی و همکاری مردمی ایران در عرصه‌های مختلف توفیقات انقلاب اسلامی را نشان داد.

وی افزود: عدم باور داشتن توفیقات انقلاب در برخی مواقع، ناکارآمد نشان دادن انقلاب اسلامی توسط دشمن و دنیاطلبی برخی مسئولین از عوامل نادیده گرفتن دستاوردها و توفیق‌های انقلاب اسلامی بوده و باور پذیری تهاجم دشمن را ایجاد می‌کند.

استاد دانشگاه امیرکبیر تصریح کرد: در بحث کرونا کشور امریکا که روزانه چند هزار کشته می‌دهد برای عده‌ای این باور را ایجاد می‌کند که ما در امکانات بهداشتی موفق‌تر هستیم و بنا داریم به شما واکسن دهیم و مسئول دولت ما به خیال خودش مردم را دور می‌زند و واکسن‌های امریکایی و انگلیسی وارد می‌کند.

غفوری فرد عنوان کرد: با توجه به فرمایش امام خمینی(ره) ملت ما از ملت مدینه و حضرت پیامبر(ص) بالاتر هستند چه بسا که در عین اینکه مردمی ترقی‌خواه، نواندیش و تحول خواه هستند اما عاقل بودن و تکاپو و ‌مطالبه به سمت اوج دارند اما این موضوع را فراموش نمی‌کنند که چگونه به این جایگاه رسیدند.

نایب رئیس شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری اظهار کرد: اگر بخواهیم فهرستی از علت خیانت خائن‌هایی که از قطار انقلاب پیاده شدند تهیه کنیم، بصیرت علت اصلی است که بین ذات انقلاب، جاهلان و ناشکران را تفکیک می‌کند.

وی با اشاره به تبلیغات دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: گاهی ممکن است برخی اتفاقات شرایطی را ایجاد کند؛ مانند بی خردی‌های نفوذی‌ها و اتفاقاتی غیرقابل پیش‌بینی نظیر کرونا، شاید ابرهای تردید را در مردم ایجاد کند اما مجدد به بصیرت مردمی بازمی‌گردیم که بعد از اسلام و امامت حرف اول را می‌زند.

امروز انقلاب اسلامی علمدار جهان است

غفوری فرد با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی علمدار جهان است، ابراز کرد: مردم با جان و دل پذیرفتند که آنکه جلوتر از بقیه دولت‌ها حرکت می‌کند؛ انقلاب است و آنکه سقوط می‌کند غرب و شرق است یعنی از زمانی که مطرح شد نه شرقی نه غربی؛ نه تنها انقلاب اسلامی وابسته نشد بلکه شرق و غرب را نیز به حاشیه کشاند.

نماینده پیشین مجلس تصریح کرد: یکی از عواملی که ممکن است افراد را تحت تأثیر قرار دهد فریب کسانی است که وارد صحنه می‌شوند؛ چه بسا شعارهایی که سال ۹۲ و‌۹۶ داده شد خروجی نداشت و‌ از طرفی وزیر امور خارجه دولت بایدن روز گذشته اعلام کرده ابتدا ایران باید راستی‌آزمایی شود بعد ما به برجام بازمی‌گردیم.

وی افزود: قابلیت و توانمندی‌های دولت را نمی‌توان نادیده گرفت اما متاسفانه هر زمان این توانمندی‌ها به غرور و غفلت تبدیل شده دشمن از این فرصت استفاده کرده و ما دچار آسیب‌دیدگی شدیم که متاسفانه این دولت هم آنچه را که تمام راه‌حل‌ها را در آن می‌دید اشتباه بود و از ظرفیت‌ها به درستی استفاده نشد.

غفوری فرد عنوان کرد: رئیس مجلس دوره قبل و رئیس جمهور در اواخر دولت قبلی اعلام کردند که نهایت تاثیر تحریم در انقلاب اسلامی بین ۱۵ تا ۱۷درصد است، اما این موضوع قابل انکار نیست که دولت با نگاه صددرصدی این وظیفه را بر عهده گرفت و با این روند شعارهای کاذبی را به خورد مردم دادند.

کارشناس مسائل بین الملل ابراز کرد: متاسفانه نخبگان فاسد، خائن و منافق در هر لباس و‌ جایگاهی، بیشترین ضرر را به دین، امامت و مردم زده‌اند، لذا اگر مجدد این نقش در توجیه شعارهای غلط به کار گرفته شود قطعا مردم دچار خطا خواهند شد.

مردم در عرصه سیاست به نخبگان سیاسی اعتماد می‌کنند

وی بیان کرد: مردم در عرصه سیاست به نخبگان سیاسی اعتماد می‌کنند؛ لذا اگر بنا باشد نخبگان مجدد خیانت کنند و با ورود به خیابان عده‌ای ساده لوح را فریب دهند که با توافق دلار به هزار تومان می‌رسد؛ بعید نیست که دچار اشتباه شویم.

غفوری‌فرد اذعان داشت: آلوده‌تر از سال ۹۲ در طول ۴۲سال انقلاب نداشتیم، برای اینکه دو طرف رقابت یعنی دولت احمدی نژاد و دولت روحانی در اوج خطا بودند و با خطا‌آمیزترین رفتار مردم را دچار اشتباه کردند به طوریکه مردم با دیدن این مناظره پی بردند که دولت قبلی کاملا اشتباه است و دولت جدید قابل اعتمادتر است در حالیکه دولت جدید هم به ما آدرس غلط می‌داد.

وی در پایان گفت: مردم این انقلاب پیرو مکتب اسلام هستند و از بحران‌های خلق شده عبور خواهند کرد، لذا بهتر است دولتمردان ما به دامن دین و ولایت بازگردند و چوب نفرین مردم را نصیب خود نکنند.

انتهای پیام /

 

https://www.dana.ir/1703561
ارسال نظر
نظرات