شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:11 منتشر شده در مورخ: 1399/11/13 شناسه خبر: 1703581
جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل خبرداد:

برگزاری رزمایش "الی بیت‌المقدس" در اردبیل

برگزاری رزمایش "الی بیت‌المقدس" در اردبیل
جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان ادربیل گفت: رزمایش الی بیت‌المقدس دهه فجر انقلاب اسلامی به مدت ۱۰ روز در استان اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان ما ، سردار فرهنگ مستعد حصاری صبح  امروز در جمع خبرنگاران  ضمن تبریک ایام دهه فجر، اظهار داشت: رزمایش الی بیت‌المقدس دهه فجر انقلاب اسلامی به مدت 10 روز در استان اردبیل در کلیه پایگاه های مقاومت بسیج برگزار می شود.

وی با اشاره به اهداف این رزمایش، افزود: رزمایش الی بیت المقدس با هدف ارتقای امنیت پایدار محلات و خدمت‌رسانی به آحاد جامعه و نمایش اقتدار بسیج بوده و در راستای تدبیر حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا، مبنی بر اینکه بسیج در همه محله‌های کشور و در مقابل حوادث گوناگون راهبرد و تاکتیک آماده داشته باشند، انجام می‌شود.

جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: منظور از این رزمایش کمک به ارتقای امنیت در محله‌ها، تقویت پایگاه‌های مقاومت بسیج در بعد دفاعی امنیتی و امدادی و احیاء و به ظرفیت‌رسانی مأموریت‌های پایگاه‌های مقاومت بسیج و مشارکت حداکثری بسیج در حوادث گوناگون و جلوگیری از غافلگیری در جنگ سخت، نیمه سخت و نرم و ایجاد فضای همدلی در جامعه برای حمایت و پشتیبانی از مردم به صحنه آوردن تمام ظرفیت دستگاه‌ها، نهادها و نقش آفرینی اقشار و گروه‌های مختلف بسیج و ارتقاء سطح هم‌افزایی و هماهنگی بین رده‌های سپاه و سایر ارگان‌های لشکری و کشوری است.

سردار مستعد تصریح کرد: در این رزمایش علاوه بر محور های دفاعی و امنیتی در پایگاه های مقاومت ، جهت کمک به کادر درمانی و جلوگیری از شیوع پیک چهارم کرونا در استان اقدامات پزشکی و درمانی و غربالگری مردم  انجام خواهد شد.

 

انتهای پیام/آ

https://www.dana.ir/1703581
ارسال نظر
نظرات