شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:58 منتشر شده در مورخ: 1399/11/13 شناسه خبر: 1703658
مدیر بنیاد فرهنگی مهدویت استان یزد:

محتوای سند گام دوم انقلاب به مسابقه گذاشته می‌شود

محتوای سند گام دوم انقلاب به مسابقه گذاشته می‌شود
مدیر بنیاد فرهنگی مهدویت استان یزد با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب به‌رغم اهمیت بسیار مورد غفلت قرار گرفته است، گفت: به منظور آشنایی دانشگاهیان و حوزویان با این سند، محتوای آن به مسابقه گذاشته شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، محمود رستگاری صبح امروز در جلسه شورای بنیاد مهدویت که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد برگزار شد، به تشریح فعالیت‌های فرهنگی و دینی بنیاد فرهنگی مهدویت در طول یک سال گذشته پرداخت و اظهار داشت: از آنجا که مخاطب این بنیاد، اجتماعات هستند، شیوع کرونا عمده این فعالیت‌ها را به سمت فضای مجازی سوق داده است.

وی با اشاره به تاسیس مدرسه مجازی مهدویت افزود: پویش‌ها و فعالیت‌های بسیاری از جمله برگزاری دوره‌های آموزشی امام شناسی، جریان شناسی مدعیان دروغین، نقد جریان‌های انحرافی و ... توسط اساتید خبره به صورت مجازی برگزار شده است.

رستگاری همچنین با اشاره به پویش‌های مجازی که از ابتدای سال برگزار شده است، عنوان کرد: منابع مهدوی مهم به صورت خلاصه و در قالب یک صفحه، هر هفته به صورت سلسله مطالب در کارتابل شورای اداری برای مدیران کل بارگذاری می‌شود که با پیشنهاد مدیران کل، این محتوا در دسترس کارمندان نیز قرار گرفته است.

مدیر بنیاد فرهنگی مهدویت استان یزد از برگزاری مسابقه کتابخوانی «سردارمنتظران» خبر داد و بیان کرد: ثبت‌نام برای شرکت در این مسابقه از اولین سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی آغاز شده و تا اسفندماه ادامه دارد و علاقمندان در گروه سنی پنج تا 13 سال می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

رستگاری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب به‌رغم اهمیت بسیار مورد غفلت واقع شده است، افزود: متاسفانه هنوز بسیاری از مسئولان، دانشگاهیان و حوزویان از محتوای آن مطلع نیستند که در این راستا، محتوای سند به صورت خلاصه منتشر شده و با طرح 25 سئوال، برای دانشگاهیان و حوزویان با هدف اطلاع از محتویات بیانیه به مسابقه گذاشته شده است.

انتهای پیام/
 

https://www.dana.ir/1703658
ارسال نظر
نظرات